fbpx

Правила розіграшу:

  1. Учасниками розіграшу можуть бути будь-які особи віком від 18 років, які виконали всі умови, необхідні для участі, що тут зазначені. Учасниками розіграшу не визнаються й не мають права брати участь у розіграші: співробітники FRANKOF та особи, які не відповідають умовам або не виконують умови розіграшу.
  2. Для участі в розіграші, учаснику необхідно виконати всі наступні умови (дії):

2.1 Відвідати 4 або 5 червня 2021 року фірмовий салон FRANKOF в м. Івано-Франківськ, отримати талон та вкинути відривний корінець у коробку для розіграшу.

2.2 6 червня 2021 року о 12:00 в найбільшому шоу-румі FRANKOF (м. Івано-Франківськ, вул. Надрічна,60), бути особисто присутнім у момент розіграшу. Ідентифікація переможця розіграшу здійснюється організатором за допомогою талону що посвідчують участь.

  1. Період проведення розіграшу: 4–6 червня 2021 року
  2. Результати розіграшу будуть оголошені 6 червня 2021 року о 12:00 на офіційному відкритті фірмового салону за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 60, шляхом випадкового вибору анкет учасників. Результати визначення переможців розіграшу є остаточними й оскарженню не підлягають.
  3. Призовий фонд:

1 місце — сертифікат на суму 25 000 грн*

2 місце — сертифікат на 40 % знижки**

3 місце — сертифікат на 20 % знижки**

З нагоди відкриття — знижка 10 % на купівлю дивана чи ліжка FRANKOF у всіх фірмових салонах на території м. Івано-Франківськ до 11 червня, включно.

*Сертифікат на суму 25 000 грн діє до 31.08.2021 року, включно, та поширюються виключно на купівлю ліжка чи дивана фабрики м’яких меблів FRANKOF у всіх фірмових салонах на території м. Івано-Франківськ.

***Сертифікати на 20 % та 40 % знижки діють до 31.08.2021 року, включно, та поширюються на купівлю ліжка чи дивана фабрики м’яких меблів FRANKOF на загальну суму купівлі одним чеком до 50 000 гривень у всіх фірмових салонах на території м. Івано-Франківськ.

  1. Учасник розіграшу діє особисто, від свого імені, добровільно й самостійно. Учасник розіграшу бере на себе всі ризики відповідальності й наслідків, пов’язаних із можливою участю в розіграші та отриманням Призу. Беручи участь у розіграші, кожен Учасник засвідчує й підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден із цими Правилами та буде їх дотримуватись, що він ознайомлений із правами, які стосуються його персональних даних, а також із тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку фабрикою м’яких меблів FRANKOF на свій розсуд.
  2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається організатором (фабрикою м’яких меблів FRANKOF) відповідно до вимог чинного законодавства України. Зміна та доповнення Правил розіграшу неможлива.