Збільшити

LEONARDO

Матраци ортопедичні

ціна від 11 516 грн

є в наявності

- додати в обрані

  • Схеми та розміри
  • Опис
  • Доставка та оплата
  • Відгуки
Схема розкладання LEONARDO
Основою матрацу є ППУ моноблок з екологічно чистого матеріалу із 5-ма зонами різної жорсткості, які забезпечують рівномірне розприділення навантаження на поперековий відділ і плечовий пояс. У середині - найменша жорсткість, а від неї вже йдуть зони в дзеркальному відображенні. Завдяки своїй еластичності і пружності, він легко приймає форму тіла і швидко відновлює первинний вигляд. ППУ моноблок забезпечує хорошу повітропроникність за рахунок наявності У-подібних каналів, якими циркулює повітря, має антистатичні (відштовхує пил) і антибактеріальні властивості, характеризується високою теплоізоляцією та гіпоалергенністю.

Оплачуйте як Вам зручно!

Обрали комфортне ліжко, затишний диван чи стільці які доповнять Вашу вітальню або кухню? В фірмових салонах FRANKOF Вам запропонують зручну форму розрахунку. Бажаєте розрахуватись
готівкою, без готівкою або отримати розтермінування на обраний виріб? Зверніться в салон в Вашому місті і оберіть зручний спосіб оплати.

Для уточнень, оберіть салон в зручному для Вас місті та по вказаному номеру телефону, задайте всі питання які Вас цікавлять щодо оплати.

Отримуйте в зручний для Вас час!

В фірмових салонах FRANKOF Ви можете обрати вид післяпродажних послуг, який Вам потрібен:

  • Доставка м’яких меблів
  • Виніс м’яких меблів на поверх
  • Монтаж м’яких меблів

Виробник рекомендує користуватися послугами кваліфікованих монтажників, запропонованих в Фірмових салонах FRANKOF. Вартість послуг доставки, виносу на поверх чи монтажу можна уточнити
під час консультації або за контактними телефонами салону, в зручному для Вас місті.

Для виробника, ТМ FRANKOF щоб системи оплати та надання після продажних послуг (доставка, виніс та монтаж) обраних диванів, ліжок або матраців були зручними для Вас та якісно надані. У випадку наявності скарг або пропозицій по покращенню, надсилайте їх нам за допомогою зручної та простої форми.

Коментарі
Схожий товар
ALONSO

ALONSO

Більше інформації

LAURO

LAURO

Більше інформації

DONATO

DONATO

Більше інформації

RICO

RICO

Більше інформації

CORRADO

CORRADO

Більше інформації

VINCENTE

VINCENTE

Більше інформації

Нагору