Збільшити

KLEO

Матраци ортопедичні

ціна від 12 650 грн

є в наявності

- додати в обрані

  • Схеми та розміри
  • Опис
  • Доставка та оплата
  • Відгуки
Схема розкладання KLEO
Безпружинний ортопедичний матрац Kleo складається з моноблока гіпоалергенного еластичного пінополіуретану та латексоподібного пінополіуретану виготовленого за новітньою технологією, в результаті якої матрац володіє набагато більш тривалим терміном експлуатації і довше зберігає свої початкові властивості. Завдяки оптимальній жорсткості, він забезпечує повне розслаблення м'язів тіла із правильним положенням хребта під час сну підлаштовуючись під контури тіла.

Оплачуйте як Вам зручно!

Обрали комфортне ліжко, затишний диван чи стільці які доповнять Вашу вітальню або кухню? В фірмових салонах FRANKOF Вам запропонують зручну форму розрахунку. Бажаєте розрахуватись
готівкою, без готівкою або отримати розтермінування на обраний виріб? Зверніться в салон в Вашому місті і оберіть зручний спосіб оплати.

Для уточнень, оберіть салон в зручному для Вас місті та по вказаному номеру телефону, задайте всі питання які Вас цікавлять щодо оплати.

Отримуйте в зручний для Вас час!

В фірмових салонах FRANKOF Ви можете обрати вид післяпродажних послуг, який Вам потрібен:

  • Доставка м’яких меблів
  • Виніс м’яких меблів на поверх
  • Монтаж м’яких меблів

Виробник рекомендує користуватися послугами кваліфікованих монтажників, запропонованих в Фірмових салонах FRANKOF. Вартість послуг доставки, виносу на поверх чи монтажу можна уточнити
під час консультації або за контактними телефонами салону, в зручному для Вас місті.

Для виробника, ТМ FRANKOF щоб системи оплати та надання після продажних послуг (доставка, виніс та монтаж) обраних диванів, ліжок або матраців були зручними для Вас та якісно надані. У випадку наявності скарг або пропозицій по покращенню, надсилайте їх нам за допомогою зручної та простої форми.

Коментарі
Схожий товар
ALONSO

ALONSO

Більше інформації

ORLANDO

ORLANDO

Більше інформації

MASSIMO

MASSIMO

Більше інформації

VINCENTE

VINCENTE

Більше інформації

RICO

RICO

Більше інформації

ECOBABY

ECOBABY

Більше інформації

Нагору