fbpx

Модульні дивани

(15 Моделей)

Белфаст

Белфаст

Більше інформації

NEW

TOP

Белфаст XL

Белфаст XL

Більше інформації

NEW

TOP

Даллас Модуль

Даллас Модуль

Більше інформації

NEW

Тасос

Тасос

Більше інформації

NEW

Нельсон

Нельсон

Більше інформації

Порту Пума

Порту Пума

Більше інформації

Каталог модульних диванів в Україні

У кожного з нас вдома є диван. Це ті меблі, без якої не обійтися, адже на дивані зручно сидіти, лежати, а також його можна використовувати в якості ліжка. Останнім часом стали дуже популярні модульні варіації, коли диванний комплект з різних блоків підбирається тільки за попереднім замовленням покупця або із запропонованих на сайті або в каталозі FRANKOF. Тут, перш за все, враховується функціональність і розміри.

Компанія франкофіл має великий досвід у виготовленні меблів і пропонує купити модульні дивани в Україні. Вам сподобається бездоганний зовнішній вигляд і якісне внутрішнє наповнення. Діапазон ціни також сприяє невластивому легкому вибору.

Переваги модульних диванів

Франкоф пропонує достатню кількість варіантів модульних диванів. Вони мають різну форму, колір оббивки, виконують окремі функції. Цікаві переваги даного виду меблів? Це:

Ще одна вигідна перевага - наявність спального місця, яке створюється для щоденного сну або розраховується для рідкісного застосування.

Вдало обраний модульний диван - затишок і комфорт в будинку

Вибирати модульний диван необхідно так, щоб він вписувався в загальний інтер'єр. Тоді навіть при трансформації модулів кімната буде виглядати акуратною і продуманою.

Крім акценту на зовнішні чинники, варто подумати про власне здоров'я. Віддавайте перевагу модульних диванів з якісних матеріалів і оббивки. Меблі франкофіл належить до сегменту надійною і перевіреною роками. Нам довіряють покупці зі всієї України.

Які модульні дивани пропонує Frankof

Наша компанія виробляє секційні дивани, які характеризуються міцно скріпленими блоками. При покупці є можливість вибрати бажані, але на місці модулі збираються в єдиний цілий;

Купівля модульних диванів з франкофіл - суцільне задоволення

Разом з модульним диваном франкофіл покупець отримує цілий комплект приємних складових хорошого сервісу:

  1. консультації фахівців з моменту самого першого звернення;
  2. підбір модульного дивана, необхідного саме для покупця;
  3. доставка по території України;
  4. реальні ціни на модульні дивани;
  5. наявність магазинів, салонів, шоурумів в окремих містах.

    Різноманітність конфігурацій модульних диванів франкофіл приємно дивує і підштовхує до рішучих діям. Звертайтеся до нас - ми підкажемо, що вам потрібно.