fbpx

ЗНАЙОМТЕСЬ, ШЕНІЛ!

Переглядів : 248

14.08.21

 

Рубрика знайомства із асортиментом тканин фабрики м’яких меблів FRANKOF. Сьогодні 7 шенілів різних виробників, постачальників та категорії. протестовано механічними пошкодженнями, водою, брудом, сигаретним тестом та впливом прямого вогню.

Шеніл — це щільна, міцна, плетена тканина, яка має такі переваги:

НАГАДУЄМО! Чим відрізняється матеріал і чому його поділяють на категорії!

Категорія тканини це визначення, що класифікує матеріал за ступенем зносостійкості, довговічності, схильності вигорання, повітропроникності та інших експлуатаційних характеристик. Відповідно, кожна наступна категорія має вищу ціну. Кожен виробник має власну класифікацію й на свій розсуд класифікує текстиль.

 

Варто зауважити декілька моментів:

 

«Берта» від EximTextil

Колекція шенілу «Берта» з мультиколорним ефектом від турецького виробника має універсальне застосування для домашнього або комерційного інтер’єру. Зносостійкість: 100 000 циклів. Склад: 100 % PES. Середня м’якість, не залишається слідів від бруду, механічних пошкоджень чи сигаретного тесту, поглинає воду, проте вогнетривка. Перевищує очікування та вимоги до тканини 1 категорії.

 

«Omega» від СМТ

Колекція «Omega» від СМТ — це шеніл 2 категорії із 18 відтінків. Йому притаманні стильний блиск, дрібний візерунок нитки та м’яка текстура. Порівнюючи з іншими тканинами у вибірці, вона досить тонка, тому не рекомендується для оббивки об’ємних форм. Виробник: Китай. Зносостійкість: 45 000 циклів за тестом Мартиндейла. Склад: 100 % PES. Тканина не водостійка, не вогнетривка, легко очищується, проте піддається механічним пошкодженням. Після сигаретного тесту залишається помітне пропалене місце.

 

«Vega» від Silk

«Vega» — м’який шеніл 2 категорії, схожий до «Omega» та «Milan». Стійкість до стирання: 65 000 циклів за тестом Мартиндейла. Висота повітропроникність, не водостійка, не вогнетривка, легко очищується від бруду, прете слід після сигаретного тесту дуже помітний.

 

«Piano» від Divotex

«Piano» відрізняється красивим плетінням ниток 2 відтінків. Завдяки цьому створюється об’ємний ефект схожий на бархат. Ця щільна тканина 3 категорії порадує чудовим дизайном та довгим терміном експлуатації. Виробник: Туреччина. Склад: поліестер — 94 %, нейлон — 6 %. Стійкість до стирання: 70 000 циклів (за тестом Мартиндейла). Тканина брудовідштовхуюча, проста в догляді, найкраще очищується із вибірки, водостійка, з високою повітропроникністю, не залишається жодного сліду від механічних пошкоджень. Під дією прямого вогню стає жорсткішою. Помітний слід після сигаретного тесту. Текстиль рекомендований для комерційного використання.

 

«Milan» від Arteks

«Milan» — один із фаворитів наших покупців. Моноколорна тканина 4 категорії приємна на дотик, відштовхує бруд та воду, потребує не значних зусиль для очищення, сліди від механічних пошкоджень та вогню ледь помітні. Цей текстиль не проходить сигаретний тест. Виробник: Китай. Зносостійкість: 50 000 циклів за тестом Мартиндейла. Склад: 100 % PES.

 

«MT Alis» від Magitex

Вишукана колекція 5 категорії «MT Alis» відрізняється цікавим плетінням та ворсистою поверхнею. Пропонується 16 відтінків, серед яких представлені спокійні й більш яскраві тони. Рекомендується для виробів з об’ємними елементами та для використання в сегменті HoReCa. Тканина має хорошу зносостійкість: 50 000 циклів за тестом Мартиндейла. Склад: 100 % PES. Відповідно до проведеного тестування тканина стійка до механічних пошкоджень, впливу вогню, дуже легко очищується від забруднень, з мінімальним слідом після сигаретного тесту, проте не водовідштовхуюча. Також текстиль гіпоалергенний та довго зберігає форму. Виробництво — Туреччина.

 

«Boston» від Wisdom

            «Boston» — колекція дизайнерського текстилю 6 категорії, що допоможе створити атмосферу «hygge в інтер’єрі. Його відмінна риса — нитки в плетінні. Її особливість полягає в тому, що на осьову гладку нитку намотується пухнаста, переплетіння яких і утворює цю неймовірну м’яку, ворсисту текстуру тканини. Це створює відчуття ніжності й легкості в домі.

«Boston» — текстиль, що освіжає простір, заспокоює й занурює в стан relax. Різноплановість палітри та універсальна фактура, дають можливість використовувати тканину для комплексного оформлення інтер’єру. Він легко комбінується з іншим текстилем — екошкіра, велюр, замша.

Колекція виготовляється з матеріалів високої якості: Acrylic & Polyester. Зносостійкість, що підтверджена тестом Мартіндейла (110 000 циклів), дає змогу використовувати тканину в сегменті HoReCa. Висока щільність текстилю підвищує довговічність — 584 гр / м 2. Виробник — Бельгія. Проведене тестування дало змогу сформувати такий висновок: колекція вогнетривка, з мінімальним знаком від сигарети, без водо відштовхуючого ефекту, про найлегше із даної вибірки очищується та найбільш стійка до механічних пошкоджень (жодних слідів).