fbpx

ЖОРСТКІСТЬ МАТРАЦУ

Переглядів : 131

05.05.21

 

Не існує якоїсь єдиної правильної жорсткості матраца. Різним людям потрібні матраци з різним ступенем жорсткості. Під час вибору матрацу орієнтуйтеся на свої відчуття, але не забувайте про вік, вагу і стан здоров’я.
Жорсткі матраци необхідні дітям і підліткам для правильного формування хребта й постави в цілому, тому це найкращий вибір для дитячих ліжок. Також, він потрібен людям, чия вага перевищує 90 кг, і може бути корисний при остеохондрозі й неправильній поставі (ВИКЛЮЧНО, за призначенням лікаря!).
Любителі комфорту особливо цінують м’які матраци. Як правило, вони не мають у своєму складі пружин чи кокосової койри. Такі моделі здійснюють мінімальну підтримку тіла під час відпочинку. Вони не підходять людям старшого віку, оскільки їм важко з нього підніматися, проте можуть бути корисні при наявності захворювань суглобів і поперекового відділу.
Матраци середньої жорсткості — поєднують наповнювачі з різною жорсткістю і є справжньою «золотою серединою»: вони в міру пружні, забезпечують хорошу підтримку й підходять майже всім.
Крім того, звичні пози для сну теж мають значення: прихильникам спати на боці більше підходять м’які матраци, сплячим на спині — матраци середньої жорсткості, а для сну на животі найкраще пристосовані жорсткі матраци.