fbpx

З ГОРДІСТЮ МОЖНА СКАЗАТИ — НАЙКОМПАКТНІШИЙ ДИВАН В СВІТІ FRANKOF

Переглядів : 51

12.11.21

Комбінація слів «компактний» і «диван-ліжко» багатьом видається щонайменше незвичайною. Але іноді так хочеться вдень випити кави або погортати журнал на затишному маленькому диванчику, а вночі повноцінно відпочити.

Часто здається, що в приміщенні, куди не поставити навіть потрібну шафку, навряд чи можна розмістити невеликий диван. Але й таке скромне приміщення хочеться зробити зручним та красивим. Фабрика м’яких меблів FRANKOF постійно шукає й розробляє рішення для, здавалось б, безвихідних ситуацій.

Новий найкомпактніший диван «Санті» — це справжній острівець комфорту та затишку, де можна розслабитися та відновити сили. Деколи це ще і єдине рішення для квартири-студії або однокімнатної квартири. Однозначна перевага — «виїзний механізм». Він здивує Вас просторим спальним місцем. Виріб легко трансформуються в ліжко (1,3х1,95м). Проте завдяки достатній площі сидіння (1,3х0,975м), не розкладаючи диван, тут може поміститися дитина, а відповідне наповнення забезпечує здоровий та міцний сон.

Завдяки малогабаритності, «Санті» доречно розташувати на балконі чи лоджії, де можна обіграти невелику площу та практично заповнити вільний простір. Зворушливий маленький диван теж стане корисним, якщо поставити його на межі двох функціональних зон, ефектно розділивши простір.

Однак не варто обмежувати сферу використання цього дивану виключно розміщенням у невеликих квартирах. «Санті» — це гарне рішення для сегменту HoReCa. Доступна ціна, багатофункціональність та незмінна надійність перетворює маленький диван у «musthave» для різноманітних комерційних приміщень. Купуючи одночасно й диван, і спальне місце (2 в 1), покупець однозначно заощаджує. Однак власники готелів та хостелів полюбили його не лише за економічність чи довговічність, а й за зручність.

Об’ємні подушки є мобільними. Вони не кріпляться до спинки, що дає можливість у будь-який потрібний момент їх зняти і, наприклад, здати в хімчистку.

Диван можна доповнити розкладним кріслом. Вона не захаращує простір і не привертає увагу. Можна сидіти, дивитися телевізор, відпочивати або читати книги, а у разі необхідності у вас з’явиться резервне спальне місце.

Асортимент тканин із водо- та брудовідштовхуючими властивостями це справжня знахідка для сімей із маленькими дітками чи домашніми улюбленцями. Наприклад, велюр або флок, оброблені спеціальними пропитками, не бояться вологи, не вбирають неприємні запахи і відмінно відчищаються від плям.

Фабрика м’яких меблів FRANKOF пропонує широкий асортимент м’яких меблів з огляду на побажання покупців, 11-річний досвід роботи, модні тенденції та обставини, з якими доводиться стикатися.

Коментарі