fbpx

ЯКИЙ МЕХАНІЗМ РОЗКЛАДАННЯ ДИВАНУ ВИБРАТИ ДЛЯ ЩОДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ?

Переглядів : 228

26.03.21

Диван із системою трансформації — це корисна річ: з одного боку, його можна розмістити в невеликій квартирі, де він перетворюється у повноцінне ліжко; з іншого — гості, які затрималися допізна, зможуть залишиться на ніч. Проте у щоденному використанні важливо, щоб виріб мав надійний механізм розкладання.

  1. «Єврокнижка» не вимагає ні фізичних зусиль, ні спеціальних навичок: висуваємо сидіння дивана до опору на себе та опускаємо спинку на місце, що звільнилося. Необхідно, щоб диван був трішки відсунутий від стіни. За умовчуванням дивани з цією системою трансформації мають місткі секції для сезонних речей.
  2. «Поворотний механізм» нагадує ножиці. Рухома частина просто змінює положення з перпендикулярного в паралельне, унаслідок чого утворюється спальне місце. У результаті утворюється ідеально поверхня рівна без перепадів висот. Такі моделі мають шухляди та ящики для білизни. Простота в розкладанні гарантує довговічність та зносостійкість, тому він підходить для щоденного використання.
  3. «Кроковий механізм» є вдосконаленою версією «єврокнижки». Для розкладання потрібно потягнути сидіння вперед з допомогою петель, а захована частина підніметься самостійно. Утворюється рівне спальне місце.
  4. У «Пумі» для розкладання потрібно лише потягнути сидіння на себе. Воно припіднімається та висувається вперед, а на місці, що звільнилося, автоматично з’являється захована частина і формується спальне місце.
  5. Система трансформації «Дельфін» перетворює диван у повноцінне ліжко швидко і з мінімальними зусиллями. З-під сидіння висувається вперед нижня частина, звідки підіймається захована секція і встановлюється на один рівень із сидінням. Механізм потребує незначних умінь розкладання та дбайливого ставлення.