fbpx

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ МАТРАЦ: ДУМКА ЕКСПЕРТА

Переглядів : 143

05.03.21

Сьогодні наш експерт лінії ортопедичних матраців “Ecoline” відповість на запитання, які найчастіше задають покупці при виборі матраців.

 

– Як вибрати жорсткість матрацу?

Потрібно враховувати 5 параметрів:

  1. Власні симпатії – у кожної людини свої міркування щодо жорсткості та комфорту;
  2. Лікарські показання – залежно від характеру захворювання опорно-рухового апарату потрібен інший вид матрацу;
  3. Вага – матраци по-різному розприділяють навантаження;
  4. Вік – для дітей та людей похилого віку є певні обмеження при виборі;
  5. Фізична активність, тобто спосіб життя, який веде людина.

– Чи завжди дорогий матрац – найкращий?

Питання досить цікаве. Вартість матрацу зростає залежно від його наповнення. Якщо у Вас немає проблем з здоров‘ям – Вам навряд чи потрібен виріб з гіперортопедичним наповненням. Але водночас, якщо людина проводить дуже багато часу в ліжку – їй напевне захочеться матрац, який задовольнить всі ваші вимоги та уподобання. Зауважте, що міцний сон – це запорука Вашої ефективності вдома й на роботі. Найкращий той матрац, з яким Ви отримаєте повноцінний відпочинок.

– Що порадите обрати, якщо болить спина?

В першу чергу ми рекомендуємо звернутися до лікаря. Він з’ясує причину і надасть свої висновки. Можливо Ви зараз використовуєте матрац, який вам не підходить та через це у вас з’являються не приємні відчуття. Зазвичай у такому випадку необхідні вироби з оптимальною підтримкою та ступенем твердості. Серед наших матраців – це «Massimo», «Alonso» та «Fabio».

– Що робити якщо матрац ковзає при задіянні підіймального механізму?

На фабриці FRANKOF таке трапляється доволі рідко, оскільки ми використовуємо спеціальні утримувачі, які не дають матрацу рухатися і він не ковзає. Але коли Ви купуєте до нашого ліжка інший матрац – таке цілком може трапитися через невідповідність розмірам. У цьому випадку завжди уточнюйте таку інформацію. Але з досвіду ми даємо пораду завжди купляти матрац і ліжко у одного виробника.

– Чи правда, що безпружинний матрац краще пружинного?

Це суто індивідуальні судження, які базуються на власному смаку. Раніше, я перераховувала чинники, які впливають на вибір матрацу. Від них також буде залежить чи краще вам обрати пружинний виріб чи безпружинний. Всі вироби Frankof створюються для того, щоб задовольнити конкретне бажання покупця. Таким чином, кожний матрац розв’язує певну проблему.

– Які моделі матраців FRANKOF найпопулярніші серед клієнтів?

Найчастіше обирають безпружинний «Massimo» через його ортопедичність, «Alonso» – фаворит молодих сімей, «Nico» – через доступну вартість, «Fabio» та «Mateo» – найбільш універсальні варіанти.

Як правильно доглядати за матрацом?

По-перше, регулярно провітрюйте матрац та як мінімум раз на пів року перевертайте його. По-друге, для подовження терміну експлуатації – використовуйте наматрацник. Останнє: коли замінюєте постільну білизну, не забувайте пропилососити матрац.

– На що рекомендуєте звертати увагу при виборі матрацу?

При виборі покупець завжди може проконсультуватися з продавцем, тому вам детально необхідно розповісти про ваші побажання та уподобання. Тоді – справді оберете те, що вам підходить. Також, не соромтеся в магазині лягти на матрац і провести на ньому якийсь час.  Якість сну – на першому місці. Краще зекономити на ліжку, але ніколи не на матраці.

– Як часто варто міняти матрац?

Приблизно, раз на 8-10 років. Якщо у Вас починаються проблеми зі сном,  то відчуватимете себе ще більш втомленим й сонним або після сну у Вас проявляється біль у тілі – час змінювати матрац.

Коментарі