fbpx

ЯК ОЧИСТИТИ ДИВАН ВІД ПЛЯМ?

Переглядів : 446

22.06.21

Не знаєте, який засіб для чистки дивана обрати? Сумніваєтеся в ефективності народних методів? Думаєте, чи варто ризикувати, очищуючи виріб власноруч? Тоді ця стаття для Вас.

 

Як показує практика, не завжди дивану необхідна професійна хімічна чистка. Найчастіше можна обійтися своїми силами й почистити меблі в домашніх умовах. Для цього потрібно знати деякі тонкощі, наприклад, як з’явилося забруднення і яка оббивна тканина. Неправильний підхід призведе до того, що пляма може не зникнути, а і стати більше, і видалити її буде вже неможливо. То що обрати: хімчистка чи власноруч у домашніх умовах?

 

Спосіб очищення дивана залежить від ступеня забруднення. Наприклад, під час «боротьби» з пилюкою досить змочити марлю або тканину у воді, розкласти її по всій поверхні й легко поплескати. Так, весь накопичений за час експлуатації пил вбереться в мокру поверхню. Цей метод підходить для очищення виробів із велюрової поверхнею.

Для інших матеріалів, мокру марлю кріплять на насадку пилососа й очищають весь диван. Після такого прибирання освіжається колір оббивки і м’які меблі помітно оновлюються.

 

Якщо Ви тільки обираєте диван, рекомендуємо звернути увагу на тканини із брудо- та водо-відштовхуючими властивостями. Вони полегшать вам прибирання в майбутньому і, крім того, зекономлять час, кошти й нерви. Також, одразу після оміряної купівлі, поставте нагадування в календарі про необхідність профілактичного догляду (пропилососити виріб, вибити пил та затерти дрібні повсякденні плями).

 

Професійна хімчистка дивана — дорога послуга, але надійна. Уже минули ті часи, коли потрібно було наймати перевізника і транспортувати виріб. Тепер можна викликати хімчистку на будинок або офіс у будь-який куточок міста. Сучасні клінінгові служби використовують технологію аквачистки та гарантують збереження навіть найделікатнішої оббивної тканини.

 

Якщо ви наважилися чистити диван власноруч, фабрика м’яких меблів FRANKOF, як виробник, рекомендує в домашніх умовах використовувати тільки теплий мильний розчин, який НЕ міститиме в складі нафтопродукти та відбілюючі речовини. Це можуть бути і професійні засоби догляду за м’якими меблями із масмаркету, але тільки після детального вивчення їх складу. У будь-якому випадку сильно мочити диван у жодному разі не можна, інакше він не просохне і з часом з’явиться неприємний запах.

Просимо Вас утриматися від використання спиртових розчинів, оцету, ацетону, лимонного соку або інших «народних» лайфхаків. Вони можуть змінити колір матеріалу та пошкодити його структуру. Відповідно, на відео з Інтернету, матеріал для зйомки може й «переживе» ці експерименти, але, на жаль, як показує досвід, відтворити таке вдома не вдасться.

 

У Паспорті виробу FRANKOF ми вказуємо, які дії може витримати матеріал, а чого краще не робити, щоб його не зіпсувати. Але повторно наголошуємо на необхідності уважно читати склад і інструкцію до будь-яких засобів очищення. 

FRANKOF  — насолоджуйтеся новим рівнем щоденного комфорту!