fbpx

ВІДКРИТТЯ НАЙБІЛЬШОГО ФІРМОВОГО САЛОНУ В УКРАЇНІ

Переглядів : 318

05.06.21

Позбудьтеся необхідності об’їжджати десятки магазинів, витрачаючи на це дні і тижні, в пошуках м’яких меблів Вашої мрії.

Фабрика м’яких меблів FRANKOF відкрила найбільший шоу-рум в Україні. Його площа становить біля 1800 кв. метрів. У мегафірмовому салоні можна пощупати, посидіти та полежати більше, ніж на 200 моделей.

Відвідування шоу-руму дозволяє повно і яскраво зануритися в світ м’яких меблів. Експозиція задумана як галерея, щоб дизайнери, готельєри та поціновувачі комфорту могли вільно протестдрайвити будь-який виріб і знайти той єдиний.

Зона «Room» — це своєрідна «скринька» всередині головного залу, кімната, в якій дивани та ліжка розкриваються у всій своїй оригінальності.

У фірмовому салоні є велика і світла зона, де всі бажаючі мають прямий доступ до всіх колекцій тканин. Вичерпні набори зразків оббивки у Вашому розпорядженні, а наші професійні консультанти допоможуть легко підібрати необхідне поєднання чи реалізувати креативність.

Деякі вироби представлені в декількох кольорах, що дарує абсолютно унікальне візуальне враження. Ви можете не тільки уявити, а побачити модель в декількох комбінаціях.

Для зручності наших відвідувачів, доступні декілька вид оплат, а на вулиці облаштована парковка.

Чекаємо вас з 10:00-19:00 за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 60.

P.S.: Відвідавши наші фірмові салони в м. Івано-Франківськ з 5-11 червня ви отримаєте додаткову знижку до 10% на все!

FRANKOF — все для затишку і комфорту!