fbpx

ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ

Переглядів : 187

05.04.21

Вітання!
Ми продовжуємо прислухатися до побажань наших покупців. Весняне оновлення у модельному ряді FRANKOF не змусило на себе чекати — відтепер «Монако» модульний.
Цей диван має багато спільного з класикою, але виглядає більш сміливо і сучасно. Він складається з окремих секцій, які можна компонувати на свій смак та зонувати простір кімнати. Наприклад, відокремити лоджію або розмежувати зону відпочинку і місце приготування їжі в кухні-їдальні. «Монако» буде доречним в просторому приміщенні.
Механізм трансформації —«мералат» (інша назва «французьке розкладне ліжко») забезпечить комфорт вашим гостям. Для розкладання потрібно прибрати подушки сидіння, а потім, потягнувши на себе, послідовно розгортати до опору на підлогу. Особливістю цієї системи є компактність та використання виключно як гостьовий варіант.
Каркас із ДСП у поєднані з ортопедичними ламелями гарантує надійність, витривалість та довговічність. Пневматичний механізм у лежаку відкриває доступ до секції, що заміняє невелику шафу. В неї можна скласти подушки, товсті ковдри, простирадла і сезонні речі.
Лаконічна форма та середні розміри втілять Вашу фантазію шляхом поєднання однотонних та найсміливіших тканин із нашого асортименту.