fbpx

ТРЕНДИ В ДИЗАЙНІ ІНТЕР’ЄРУ 2021

Переглядів : 584

11.03.21


Уподобання людей по всьому світу кардинально змінилися через пандемію коронавірусної інфекції. Чимало з нас проводять вдома чималу кількість часу. Це спонукало переосмислення понять комфорту та затишку і, зокрема, змінило трендові тенденції.

  1. Класичні стилі

Недаремно окремі вироби називають «класичними», адже вони ніколи не проїдаються. Позолота, каретна стяжка, квіткові принти будуть актуальними й, навіть, технологічному прогресу цього не змінити.

  1. Оббивка, що легко чиститься

Вимушений крок у зв’язку із карантинними заходами, оскільки безпека й чистота на першому місці. Необхідність постійної обробки поверхонь підвищила вимоги до тривалої експлуатації та практичності меблів.

  1. Особистий простір

Локдауни навчили нас не тільки співіснувати один з одним у замкнутому приміщенні протягом тривалого часу, але продемонструвати проблему відсутності особистого простору. Модульні дивани розв’язують її шляхом можливості зміни розміщення їх частин і відповідно зонування приміщення під потреби. За допомогою них завжди можна внести новизну в інтер’єр.

  1. Екологічність

Забруднення довкілля – топ-тема ХХІ століття. Свідоме використання побутових матеріалів стає дедалі актуальною темою для обговорення. Відповідно, глобальні зміни в суспільстві відбиваються в дизайні.

  1. Заспокійливі відтінки

Кожний колір по-різному впливає на настрій та емоційний стан. Перефокусуватися від стресу і проблем допоможуть теплі та органічні забарвлення: пастельна гамма, поєднання сірого, графітового й білого, відтінки натуральної зелені (світло-салатовий, м’ятний, насичено-зелений) чи блакиті (аквамариновий, сіро-блакитний, благородний синій).

  1. Натуральні матеріали

Використання матеріалів із натуральною фактурою (деревина, камінь, метал, шкіра, хутро, бамбук, морські мушлі) надають інтер’єру вишуканості, а з часом перетворюють у вінтажні елементи. Кімнатні рослини принесуть у житловий простір гостинність і теплоту.

  1. Геометричний дизайн та мінімалізм

Максимум комфорту при мінімумі речей – головне правило останніх років, а практичність та підвищена функціональність – його принципи. Він ідеально підійде поціновувачам простоти й лаконічності.

  1. Поєднання матових і глянцевих поверхонь

Фактурний контраст підкреслить обсяг і глибину деталей інтер’єру. Рекомендуємо використовувати глянцеві поверхні для світлих частин або тих, що не часто експлуатуються, а матові візуально привабить до темних текстур. Проте, вдаючись до таких комбінацій, важливо зберігати баланс.

  1. Округлі форми

Цей тренд інтер’єру – данина моді 70-х. На думку психологів, коло пом’якшує загальну атмосферу й робить її затишною. Округлі форми легко поєднуються з іншими предметами та підходять людям зі швидким темпом життя.

  1. Тренд «Не дотримуватися трендів»

Як би це абсурдно не звучало, але найціннішими в сучасному світі є власні відчуття і смак. Тренди швидкоплинні: то з’являються, то зникають, то повертаються. Головний секрет комфортної кімнати в тому, що вона повинна подобатися його мешканцям. Авторське бачення – перш за все!