fbpx

СТВОРІТЬ ЗАТИШОК ДЛЯ ДИТИНИ

Переглядів : 131

22.05.21

Всім батькам хочеться, щоб дитяча кімната була наповнена затишком і теплом. Найголовніше — забезпечити комфортні умови, особливо, коли мова йде про сон. Для своїх дітей ми завжди готові вибирати найкраще й не шкодуємо ні коштів, ні часу. Однак знайти дитячі меблі — не так-то просто. Тому коли постає питання: «Де купити якісне ліжко для своєї малечі?», звертайтеся до асортименту FRANKOF.

 

Вибір ліжка залежить від потреб та віку дитини. Якщо у вас двоє дітей, то для економії простору рекомендуємо задуматися над двоярусним «Джамбі». Це і значно доступніше, ніж 2 окремі вироби, і, додатково, хороше ігрове місце.

 

Далі варто подумати, до якого віку імовірно дитина буде експлуатувати ліжко. Пам’ятайте, що дітлахи ростуть швидко, тому краще, щоб довжина виробу була з запасом на 20 см.

 

Визначтеся, чи потрібні вам секції для зберігання. Наприклад, у «Бонн» вбудовані великі висувні ящики. Вони дуже місткі і витримують більше навантаження — відмінно підходять для зберігання сезонних постільних речей та іграшок.

 

Також не варто забувати, що класичні моделі ліжок FRANKOF виготовляються у розмірах 0,9х2,0м (односпальні), 1,2-1,4х2,0м (півтора спальні) та 1,6-1,8х2,0м (двоспальні) та укомплектовуються за замовчуванням підйомним механізмом. Не обмежуйте себе традиційними дитячими моделями.

 

Вироби FRANKOF відрізняються широким модельним рядом, асортиментом тканин для оббивки, а головне — несумісною ні з чим іншим якістю.