fbpx

РІЗНОМАНІТНІСТЬ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИХ ДИВАНІВ

Переглядів : 20

08.11.21

Нове придбання може стати не тільки диваном для відпочинку, а й робочим місцем, простором для застілля, ліжком для щоденного сну або ж і шафою.

 

Багатофункціональність важлива, адже зазвичай квадратні метри мінімальні (обмежені) і часом потрібно, щоб усе було під рукою.

Відкривні боковини та ніша в лежаку з легкістю заховають одяг, подушки, постіль. Пересувний столик дасть змогу снідати, обідати, та вечеряти в затишку перед екраном телевізора.

Рівна та тверда поверхня дозволить спати у вітальні хоч кожного дня, а сон буде здоровим та солодким завдяки таким диванам як «Варшава», «Верона», «Ліверпуль», «Лісабон», «Маркос», «Марокко», «Мілан», «Монтеро», «Престон», «Непі».

 

Унікальний багатофункціобез сппнальний виріб, кутова модель «Марсель», має сходинку, що допоможе дитині швидко та без перешкод залізти на диван до батьків в обійми. Також ця модель оснащена пуфами, які дозволять ще більше приймати гостей вдома. А на широкій боковині з поличками можна розташувати всі необхідні речі.

 

Наймісткіші «Маркос» і «Монтеро» наділені виїзними шухлядами та місткими нішами. «Верона», окрім власної бібліотеки, відкривних боковини та лежака, має ще й додаткові ДСП накладки. У бокових частинах та пуфах «Марокко» теж можна сховати чимало речей.

 

Моделі зі столиками: «Тасос» — можливість вбудованої частини, «Оттава», «Даллас» та «Монако» — окремими мобільними модулями. Доречі, під час утворення спального місця в «Маркосі» й «Монтеро» теж з’являється столик, але більш схожий на приліжкову тумбу.

Рухомі підголівники в «Мартіні» та «Нельсоні» розслаблять після важкого робочого дня, а в останньому рухатимуть ще й підлокітники.

 

Підсумувати вище сказане може тільки одне твердження: покупець отримує якісні меблі, які прослужить тривалий термін і буде виконувати багато різних функцій.

Фабрика м’яких меблів FRANKOF створює мультифункціональні дивани для задоволення Ваших потреб із метою насолоди від комфорту та зручності кожної хвилини.

 

Коментарі