fbpx

ПРУЖИННІ МАТРАЦИ FRANKOF

Переглядів : 175

12.08.21

Пружинний матрац не втрачає топових позицій упродовж багатьох років. Сон на такому виробі подарує справжню насолоду від відпочинку. На ранок ви відчуєте прилив бадьорості та енергії, яких вистачить на цілий день.

 

Фабрика м’яких меблів FRANKOF пропонує асортимент із 8 ортопедичних пружинних матраців. Кожен покупець замислюється: “Як вибрати? Чим вони відрізняються?” Тому, перед тим, як замовити ту чи іншу модель, потрібно зрозуміти, у чому полягають їх основні відмінності і від чого залежить ступінь жорсткості.

 

ALONSO

Модель матраца із двостороннім розташуванням кокосового полотна та незалежним блоком пружин «Pocket Spring» з двома металевими рамками. Підвищене рекомендоване навантаження на 1 спальне місця (до 150 кг). У зв’язку з цим, для осіб із вагою до 80 кг, ця модель буде відчуватися жорсткішою, ніж заявлений ступінь (ІІ). Аналогічно, його жорсткість залежить і від ліжка. Якщо в основі ДСП-плита, то матрац буде твердішим, ніж за умови його розташування на ортопедичних букових ламелях. У наповненні, кокосові шари збільшують термін експлуатації, а латексоподібний ППУ додає м’якості, еластичності відновлювальну здатність. Висота — 22 см.

 

DANTE

Матрац з аналогічним наповненням до «Alonso» за винятком відсутності кокосової койри (її замінно на жорсткий ППУ) та зміненою висотою (24 см). Латексоподібний пінополіуретан «Ecolat» покращує ортопедичний ефект. Як і всі вироби із пружинним блоком (окрім «Livio»), у «Dante» кожна пружина поміщається в окремий чохол зі спанбонду й навантаження розподіляється рівномірно. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце — 140 кг.

 

DOMENICO

Найжорсткіший серед пружинних матраців завдяки двосторонньому розташуванню кокосового полотна. Блок незалежних пружин «С-Rich» розподіляє навантаження по всій площі, виключаючи ефект «хвилі». У якості внутрішнього наповнення матраца використовується інноваційний матеріал HIGHFOAM BIO ™. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце — 140 кг. Висота — 19 см.

 

FABIO

«Fabio»- модель із різними ступенями жорсткості (ІІ/ІІІ), яку загальом можна охарктеризувати як середню. Наповнення схоже до «Dante» та «Mateo». З обох сторін синтепон та кокосова койра, яка доповнюється з одного боку жорстким пінополіуретаном, а з іншого — латексним матеріалом EcoLat. Висота — 23 см. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце — 140 кг.

 

LIVIO

М’який матрац із найдоступнішою ціною та різною жорсткістю сторін. З одного боку кокосове полотно (натуральний матеріал із довговічною пружністю) забезпечує додаткову жорсткість, а з іншого — інноваційний матеріал HIGHFOAM BIO ™ рівномірно розподіляє навантаження, надає м’якість. Пружинний блок «С-Rich» створює оптимальну підтримку хребта. Серед пружинних виробів, найнижчі рекомендоване навантаження на одне спальне місце (100 кг) та висота (19 см).

 

MATEO

Модель матрацу зі схожим до «Livio» наповненням та висотою (19 см). Проте в цьому пружинному блоці «С-Rich» кожна пружина поміщена в окремий чехол зі спанбонду, а рекомендоване навантаження на одне спальне місце — 140 кг. Ступінь жорсткості — II/ІІІ. Додаткову жорсткість з одного боку забезпечує наявність кокосового полотна. Це натуральний матеріал, який на довгі роки зберігає пружність. Інноваційний матеріал HIGHFOAM BIO ™ надає м’якість з іншого боку.

 

VINCENTE

Разом із «Livio», один із найм’якших пружинних матраців. У наповненні «Memory foam», який у точності повторює контури людського тіла та сприяє глибокому розслабленню м’язів. В основі незалежний блок «С-Rich». Ступінь жорсткості — II. Висота — 26 см. Знижене рекомендоване навантаження на спальне місце — до 120 кг.

 

NICO

Ця модель є схожою до «Domenico». Різниця в наповненні полягає у заміні кокосової койри на пінопопіуретан HIGHFOAM BIO ™, завдяки чому «Nico» м’якший (ступінь жорсткості — ІІ). Рекомендоване навантаження на одне спальне місце — 120 кг. Висота — 19 см. Серед матраців у яких кожна пружина поміщається в окремий чохол зі спанбонду, він є найдоступнішим.