fbpx

ОСОБЛИВОСТІ МОДУЛЬНИХ ДИВАНІВ FRANKOF

Переглядів : 97

22.10.21

Модульні дивани — конструктор для дорослих або ж можливість втекти від одноманітних варіантів, придумати свій унікальний. Виріб дозволяє зручно й комфортно організовувати вільний простір приміщення і візуально відокремлювати або заповнювати відкриті зони між кімнатами.

Модульні дивани додають акцентності. Це робить їх не тільки універсальним засобом для облаштування житла, офісів чи готелів, а і є однією з причин, чому вони є улюбленцями дизайнери інтер’єрів. Трендові «Белфаст», «Тасос», «Сідней» та «Даллас» залишаються лідерами продажів, а 3D-моделі цих диванів часто використовуються у рендерах житлових приміщень.

 

Якщо гості залишилися з ночівлею, стане в пригоді здатність виробу трансформуватися в резервне спальне місце. У колекції FRANKOF є й модульні моделі, оснащені механізмом трасформації:

 

Усі названі дивани можуть за бажанням і не укомплектовуватися системою трансформації, як незмінно нерозкладні «Тасос», «Кіото» та «Сідней».

 

Місткі сидіння гарантують, що всі гості помістяться на ньому. Плануєте домашній кіно вечір чи гучну вечірку? Кутові або П-подібні «Лагос», «Дербі» та Дубай» дають змогу навіть у великій компанії спілкуватися один з одним.

Різноманітність модулів забезпечує багатофункціональність дивану завдяки таким елементам як мобільний модуль-столик у «Тасосі», «Далласі» та «Монако», відкривні лежаки (додаткове місце для зберігання сезонних речей), рухомі підголівники в «Мартіні» та «Нельсоні», анатомічній формі «Порту» та «Порту Пума», знімним подушками у «Вільнюсі», які зручно здавати в хімчистку, тощо.

Будьмо чесні: ціна якісних меблів спочатку збентежує. Але лише доти, поки ви не сядете на вподобаний диван. Ми не прагнемо заощадити, тому що будь-яка економія — на матеріалах, технологіях, дизайні — це сумнівний компроміс, який недоречний у питаннях першокласного комфорту і якості.

 

Важливий нюанс — їх важко назвати компактними в порівнянні зі звичними прямими диванами. Виняток — окремі комбінації певних моделей. Відповідно. в просторих та великих кімнатах модульні дивани виглядають ефектніше, щоправда це спірне питання індивідуального смаку.

 

Основна особливість модульних диванів FRANKOF полягає в тому, що вони повністю відповідають вашим побажанням: кількість і формат модулів, колірна гамма, матеріал оббивки, корисні опції — усе ви підбираєте спільно з консультантом фірмового салону й легко створюєте модель мрії. Фактично, ви замовляєте виріб, який підходить до планування й дизайну інтер’єру.

 

Модульний диван — виклик сучасності та багатогранність у виборі можливих варіантів.

 

Коментарі