fbpx

ОГЛЯД СТІНОВОЇ ПАНЕЛІ «АІДА»

Переглядів : 154

04.09.21

 

Якщо Ви хочете внести у своє повсякденне життя щіпку пікантної зухвалості, тоді «Аіда» стане чудовим вибором. Композиція доповнить образ власників житла, які слідкують за трендами й ніколи не втрачають можливості спробувати що-небудь нове. Стінова панель дасть вам змогу бути в центрі уваги й перехоплювати захоплені погляди гостей.

 

«Аїда» виготовляється із ДСП класу Е1 та поролону. Вона кріпиться до стіни дюбелями, молями або на «рідкі цвяхи». На 1 м/кв панелі потрібно від 6 до 9 дюбелів. Покупець на вибір може обрати до панелі основу від будь-якого нашого ліжка. На фото — тапчан від «Тунісу» із підіймальним механізмом.

 

Основа ліжка не закріплюється до панелі, що дає змогу нашим клієнтам довільно розташовувати ліжко щодо панелі. У той же час конструкція достатньо масивна, щоби не зміщуватися від легкого поштовху.

 

Розміри панелі чи основи ліжка виготовляються під потрібні Вам габарити. На зображенні спальне місце 1,6х2,0м та «Аїда» 3,2х1,6м.

 

Гама яскравих і стриманих, глибоких і свіжих, зухвалих і благородних тканин FRANKOF здатна втілити будь-який Ваш внутрішній стан, характер та образ. На фото колекція «Monolith» від Apparel. Елегантний, сучасний дизайн текстилю задасть тон у будь-якому інтер’єру. Тканина з неймовірним, приємним Soft Touch ефектом. Для додаткової міцності використовується основа no-woven. Унікальність колекції- Nano технології Water Repellent, що захищає від швидкого проникнення рідини.