fbpx

ОГЛЯД МОДУЛЬНОГО ДИВАНУ «ВІЛЬНЮС»

Переглядів : 141

13.09.21

Ось він, найм’якший диван із асортименту м’яких меблів FRANKOF. Так, саме до нього Ви поспішатимете додому з роботи! З нетерпінням чекатимете, коли за чашкою ароматного чаю вкриєтеся теплим пледом та відволічетеся від думок, стежачи за перипетіями улюбленого серіалу! Присівши одного разу на «Вільнюс», Ви відчуєте не тільки затишок і тепло, що проникають у кожну клітину тіла, а й всеосяжне задоволення. Адже так добре відпочивати!

 

М’які подушки на сидінню та спинці невимовно практичні, адже кріпляться за допомогою блискавок. Їх завжди можна зняти і здати у хімчистку, що є вкрай необхідним для сімей із маленькими дітьми. Крім того, лежак та нерозкладний модуль оснащені нішами для білизни.

Модулі різної функціональності й розмірів дають змогу легко організувати зону відпочинку необхідної Вам конфігурації. На фото – загальний габарит 1,8м(ліва сторона)х3,50мх2,05м(права сторона). Спальне місце – 1,2х2,0м.

Механізм трансформації: універсал (гостьовий варіант). Інша назва «Подвійний дельфін». Заберіть у сторону знімні подушки та потягніть виїзну частину з під сидіння. За ручку припідніміть приховану поверхню та розгорніть її вперед, опустивши металеву ніжку.

Завдяки стильній формі він не виглядає масивним. У Вас є відмінна можливість визначитися з текстурою і ідеальним кольором оббивки. На фото – щільна шенілова колекція «Piano» від турецького виробника Divotex. Тканина порадує Вас чудовим дизайном і високою якістю: м’яка і приємна на дотик, показник зносостійкості – 70 000 циклів ( за тестом Мартиндейла), рекомендована для використання у закладах HoReCa.