fbpx

ОГЛЯД МОДУЛЬНОГО ДИВАНУ «ТАСОС»

Переглядів : 240

03.12.21

«Тасос» довершено підкреслює стиль інтер’єру та незабутньо привертає до себе увагу. Його модерний вигляд швидко заполонить простір приміщення своїми унікальними модулями. Завдяки їм можна легко зонувати кімнату, що дуже зручно використовувати у квартирі-студії чи навіть для проведення вечірки.

Кількість модулів надає спектр можливостей: ваша креативність зможе утворити незвичні комбінування, надавши унікального зовнішнього вигляду новій покупці. Різноманітність форм дозволяє скласти як компактний варіант, так і конфігурацію без обмеження в розмірах. Компонуйте частини та підлаштовувати під будь-які габарити на свій смак: острівна композиція, кутовий виріб, прямий диван, без боковин чи незвичної форми — на все ваша фантазія.

Наповнення дивану: пружинний блок у поєднанні з пінополіуретаном утворили глибоке сидіння, що дає змогу комфортно переглядати фільми або ж читати книгу напівлежачи.

Величезний вибір текстур та кольорів тканин FRANKOF робить будь-кого художником свого світу та дарує нові враження від запаморочливих відтінків наших колекцій.

На даному фото модель «Тасос» у комбінації ТС0+ТС13+ТС6 та його загальні габарити 3,04х1,88 м. На вбудованому столику (ТС13) легко працювати, читати, чи навіть просто поставити елемент декору, який додасть затишку в кімнату або ж зробить романтичну атмосферу.

Тканина на виробі — оксамитовий меблевий замш із колекції «Aurora» (виробник «Textoria») кольору «Olivia», який легко впізнати за його брудно-зеленим відтінком. М’яка основа, благородний блиск, витривалість (100 000 циклів Мартиндейла) та високі експлуатаційні показники досягаються завдяки новітній технології виготовлення «burnout», тобто випалювання ворсу. Текстиль має таку властивість, як антикіготь, що дозволить власникам домашніх тварин уникнути слідів від випадкових зачепів кігтями.