fbpx

ОГЛЯД МОДУЛЬНОГО ДИВАНУ «СІДНЕЙ»

Переглядів : 235

25.05.21

Якщо Ви:

– частенько приймаєте гостей?

– проводите багато часу з сім’єю або друзями?

– полюбляєте приймати в себе великі компанії друзів або родичів?

– тільки обживаєте квартиру або будинок?

– шукаєте довговічний та супер м’який диван?

 

«Сідней» ідеально задовільнить ці критерії.

Стиль моделі «Сідней» уособлює розкіш та забезпечує максимальний комфорт! Відпочинковий диван представлений 18 модулями, що є його найважливішою перевагою. Модульність або можливість конфігурації компонентів за Вашим бажанням, допомагає легко набувати потрібного розміру та форми. Можна легко забирати чи додавати окремі частини. На фото розмір «Сіднея» — 2.92х1.8м (модулі С0лв+С4Пр, які з’єднуються між собою широким зачіпом).

Каркас дивану виготовляється цільного брусу хвойних порід (35х60мм) та міцного ДСП товщиною 16мм. Механізм трансформації відсутній. Пружинна змійка в поєднанні із шарами різної густини пінополіуретану створює надзвичайну м’якість та пружність. Ступінь жорсткості — ІІ (достатньо м’який). Максимальне навантаження на 1 сидіння — 130 кг.

Металеві ніжки не перевантажують оптичний простір, додають візуальної легкості та дозволяють легко прибирати приміщення. За допомогою термічного способу вони покриваються спеціальним захисним шаром. Загальна товщина ніжок — 6 мм. На індивідуальне замовлення, вони можуть замінятися на дерев’яні (аналогічні до дивану «Лестер»).

Спинка дивану товщина (200–240 мм) звужується від низу до верху для створення куту нахилу 12 градусів для зручного і тривалого проведення часу. Глибина сидіння від подушки — 550 мм. Загальна висота виробу — 920 мм, а висота сидіння — 450 мм.

Оббивка пропонується на вибір покупця з асортименту понад 1000 тканин. На фото — велюр «Vogue 12 Pacific» від польського виробника «SIC Global Textiles». Він підходить для домашньої та комерційної експлуатації. Матеріал відрізняється приємною м’якістю, високою зносостійкістю, забезпечує захист від тварин та рідин. Стійкість до стирання — 105 000 циклів Мартиндейла, щільність — 370 г/м², склад — 100 % поліестер.

Тканина не потребує ретельного щоденного догляду, проте рекомендується уникати потрапляння прямих сонячних променів, розташовувати не ближче 30–40 см від джерел тепла, не відбілювати, не використовувати сильні чистячі абразивні речовини, не застосовувати розчинники на основі нафтопродуктів, не прати (у пральних машинах у тому числі), не прасувати. Оскільки подушки для сидіння кріпляться до основи, використовуючи текстильну ленту-липучку, їх можна за потреби здати в хімчистку чи замінити.

Хочете підібрати «Сідней» для себе? Звертайтеся в наші фірмові салони або телефонуйте, проконсультуємо!