fbpx

ОГЛЯД МОДУЛЬНОГО ДИВАНУ «КІОТО»

Переглядів : 462

10.07.21

 

Відпочинковий диван «Kіото» — ніби ковток прохолодного мохіто в задушливий день. Він рятує й тонізує. Облаштування офісу чи дому непросте завдання, але з цим виробом ви забудете про будь-які проблеми. «Одягаючи» яскраві тони, диван дарує заряд бадьорості та позитивного настрою, холодні — стриманістю й елегантністю.

Ця модель складається з окремих модулів, що кріпляться між собою за допомогою спеціального зачіпу. Секції можна комбінувати між собою, підлаштовуючи під потрібні розміри, що дає змогу створювати власну версію виробу.

Розмір виробу на фото: 2,34х1,72м

Висота виробу — 78 см

Глибина сидіння — 86 см

Висота сидіння — 44 см

Висота ніжок – 12 см

Каркас ДСП із пружинною змійкою гарантує тривале використання без втрати основних експлуатаційних характеристик. Чарівності й шарму йому додає особлива вигнута форма боковин. Ергономічний кут нахилу спинки створений для підвищеного комфорту. Завдяки поєднанню кількох типів наповнювачів щільна поверхня сидіння дає змогу розміститися зі зручністю людям із будь-якою комплектацією.

Делікатні скруглені дерев’яні ніжки ідеально контрастують з об’ємними вигнутими формати. Їх поєднання наповнює легкістю і блаженним релаксом, серед джунглів шумного міста.

Виріб оббитий шенілом із колекції «Milan» від Arteks. Ця тканина має високу зносостійкість (50 000 циклів за тестом Мартиндейла) та водовідштовхувальні властивості. Пролиту рідину можна прибрати використовуючи звичайну серветку. Якщо з’явиться пляма, то мильна вода і м’яка губка з легкістю впораються з нею. Естетичний зовнішній вигляд, приємні тактильні відчуття та простота в догляді роблять його одним із лідерів продажів. Проте, він вразливий до кігтів домашніх тварин.