fbpx

ОГЛЯД МОДУЛЬНОГО ДИВАНУ «БЕЛФАСТ»

Переглядів : 135

03.08.21

Хочете затишно розміститися компанією перед екраном телевізора або потрібна модель у невеличке приміщення? Модульний диван «Белфаст» компонується до потрібної конфігурації: острівна чи п-подібна форма, кутовий чи прямий варіант — формуйте «Белфаст» відповідно до потрібних розмірів. На фото – 3,8х1,5м. Висота сидіння – 42 см, а спинки – 68,5см. Глибина сидіння – 70 см. 

Своїм дизайном він змушує свідомість наповнюватися думками про затишне розташування тіла. Можливо, після невеликих роздумів за чашкою кави на м’якому і зручному дивані «Белфаст», ви згенеруєте неперевершену ідею, яка принесе вам успіх.

Простий і одночасно стильний диван досконало виглядає в інтер’єрі вітальні, офісу чи кафе. У композиції немає пишних елементів, але декоративний шов створює гармонійне, глибоке враження. З перших секунд, місткі боковини притягують до себе: це чудове місце для ноутбука, телефону чи дитячих забав.

В основі модульного дивану цільний брук хвойних порід низької вологості, ДСП, пружинна змійка та ППУ різних ступенів щільності. Максимальне навантаження на 1 сидіння — 130 кг. Ступінь жорткості — ІІ.

Завдяки системі розкладання «єврокнижка», диван дарує розслаблення не тільки вдень, а і вночі. Диван легко розкладається, не пошкоджуючи покриття для підлоги. Достатньо висунути на себе до опору сидіння та опустити спинку. Утворюється рівна поверхня. Є доступ до ніш для зберігання речей. Декоративні подушки можна дозамовити в будь-якій кількості.


Для оббивки «Белфасту» пропонується палітра 1000 різних видів тканин. Зокрема, на фото використана колекція шенілу «Piano» від Divotex. Це щільний та м’який тексиль із чудовим дизайном та високою якістю. Фактура Soft Toch забезпечує ніжну поверхню та брудовідштовхуючі властивості. Варто відзначити, що ця тканина володіє хорошими показниками зносостійкості (70 000 циклів!), завдяки яким вона прослужить довгий час. Її можна використання як вдома, так і в закладах HoReCa. Виробництво — Туреччина.