fbpx

ОГЛЯД ЛІЖКА «ВЕСТ»

Переглядів : 492

02.07.21

Стильно і незвично — так виглядатиме Ваша спальня із ліжком «Вест». Суворе, але стильне, просте, але елегантне, ліжко «Вест» без сумнівів додасть унікальності  всьому інтер’єру.  Воно має оптимальну висоту спинки (95 см) — ви зможете комфортно почитати книгу або подивитися  телевізор. Залежно від розмір спального місця змінюється його ширина, але глибина залишається не змінною – 2,15м.

 

 

Широка та м’яка царга (+48 см до спального місця) створює ефект об’ємної та повітряної форми та дає змогу використовувати їх як місце для невеликих предметів. Водночас із каркасом з цільним хвойним брусом забезпечується міцність ліжка. Завдяки металевому вкладу з буковими ламелями досягається ортопедичний ефект. Сон на такому ліжку гарантує повноцінне відновлення сил. Також «Вест» укомплектований підіймальним механізмом та нішами для білизни з аераторами для циркуляції повітря. Цілісна закрита основа вздовж ліжка запобігає накопиченню пилу, шерсті, дитячих іграшок чи предметів одягу.

М’які оббивка всього корпусу оздоблена декоративними швами. Вони утворюють рельєфну поверхню завершуючи дизайн спалень у стилях модерн та лофт. Не потрібно обмежувати себе в фантазії – тут схвалюються будь-які примхи щодо кольору і текстури ліжка. На виробі на фото – колекція в’язаного велюру «La Manche» від «Аrteks». Ця тканина має високо зносостійкість (50 000 циклів Мартиндейла) та приємна на дотик. Пропоунється в низці теплих та натуральних кольорів.