fbpx

ОГЛЯД ЛІЖКА «ВЕЛЬС»

Переглядів : 36

02.11.21

Тендітний вигляд заворожує з перших секунд. «Вельс» на делікатних ніжках, проте має антивандальні властивості, які визначають стійкість та витривалість до великих навантажень, транспортувань, зовнішнього впливу. Він має помірні (середні) розміри для зручного та комфортного розміщення. Під ним із легкістю можна зробити вологе прибирання та із допомогою робота — пилососа забрати пил там, де його не видно, адже висота ніжок 15 см.

На спинці розміщена суцільна подушка із пінополіуретану з декоративними ремінцями та ромбовою прошивкою, що означає м’якість та зручність у роботі та відпочинку. Можна хоч кожен день влаштовувати романтичні сніданки в ліжку. Важливий момент — під час вибору матрацу потрібно врахувати його висоту, щоб він ідеально підійшов під подушку спинки.

Основа складається з цільного бруска хвойних порід, а каркас із ДСП та букових ламелей, які відповідають за здоровий сон.

На фото загальні розміри ліжка 1,71*2,21 м (спальне місце 1,6х2,0 м). Проте, може виготовлятися в розмірах під матрац від 0,9 — 1,8х2,0 м. Товщина царг — 4 см, узголів’я — 15 см, а висота спинки — 100 см.

Щодо тканини, на даному фото прекрасний велюр колекції “Lounge”, кольору Espresso від виробника ARTEKS. Він має щільну основу та найвищу щільність у порівнянні з іншими. Технологія обробки волокна Soft Touch дозволяє уникнути слідів під час дотиків до поверхні. Тест Мартиндейла — 30 000 циклів, затяжки не утворюються й механічні пошкодження ледь помітні. Ми перевірили — тканину зручно і швидко чистити від забруднень, проте воду текстиль повністю не відштовхує, але й не поглинає. Відповідно, матеріал гіпоалергенний, невибагливий у догляді, а завдяки ефекту «антикіготь» її рекомендовано використовувати власникам домашніх улюбленців. Виробник — Китай. Колірна карта має 37 варіантів відтінків на будь-який смак. Приємна фактура в поєднанні з яскравим дизайном стане перчинкою будь-якого інтер’єру. Асортимент FRANKOF налічує більше 1000 видів текстилю, що дає змогу з легкістю вибрати тканину на будь-який смак.

Коментарі