fbpx

ОГЛЯД ЛІЖКА «ТЕРРІ»

Переглядів : 509

13.07.21

 

М’які форми перетворюють «Террі» у фаворита дитячих ліжок. Основна увага приділяється на досить просторим розмірам. Заснувши, прочитавши казку на ніч, мамі чи тату буде зручно поряд із дитиною. Ліжко підходить як і для комерційного, так і домашнього застосування. Дизайн передбачає чіткі лінії без додаткової надмірності, лаконічність та унікальність.

Корпус виготовлений із цільних хвойних порід дерев. В основі за заповчуванням ДСП плита, проте за бажанням може замінюватися на букові ортопедичні ламелі. Міцний каркас гарантує довговічність та зносостійкість, а металеві ніжки не перевантажують оптичний простір, що полегшує прибирання приміщення. Сидіння і спинка наповнюються еластичним гіпоалергенним пінополіуретаном, у результаті виріб має анатомічні властивості. М’якість та пружність дають змогу відпочивати тривалу кількість часу, наприклад, під час перегляду мультфільмів.

Доступне в 3 розміри спального місця: 0,9/1,2/1,4х2,0м

На вибір покупця пропонується асортимент із понад 1000 тканин. Ви можете втілити будь-яку фантазію чи підібрати тон у найвибагливіший інтер’єр. На фото — колекція шенілу «Omega» від СМТ. Вона вирізняється серед інших неповторним лоском, елітними відтінками, м’якістю, стильним блиском та легкістю в догляді. Приємним бонусом є можливість її використання ще і для штор, що зробить вашу кімнату більш гармонічною. Тест Мартиндейла (зносостійкості) — 45 000.

Узагальнимо переваги ліжка «Террі»:

  1. Підвищені експлуатаційні характеристики;
  2. Презентабельний вигляд;
  3. Під ним проходить робот-пилосос (висота ніжок — см);
  4. Анатомічний ефект спинки;
  5. Комфортність та практичність;
  6. Трендовий дизайн;
  7. Просторе спальне місце;
  8. Без механізму трансформації;
  9. Металеві ніжки надають візуальної легкості;
  10. Доступне в декількох розмірах