fbpx

ОГЛЯД ЛІЖКА «РОНА»

Переглядів : 219

24.07.21

 

Ліжко «Рона» перевертає уяву буквально з ніг на голову своєю простотою, перетворюючись на простір для фантазії. Воно просте, оригінальне, практичне. Завдяки компактності не займає багато простору в спальні.

Ви можете вибрати будь-який колір та текстуру оббивки, розмір спального місця (від 0,9 до 1,8х2,0м). На фото, загальний габарит — 1,74х2,20м (спальне місце — 1,6х2,0м). На спинці у формі двох прямокутних подушок наклеються 2 наліпки із QR-кодом схеми складання та основною інформацією про ліжко. ЇЇ спинки — 0,97м.


Корпус ліжка виготовляється з цільного брусу хвойних порід у поєднанні з ХДФ та ДСП. У моделі Ви можете обрати як варіант із підіймальним механізмом та коробами для зберігання білизни або без. Якщо «Рона» не містить ніш та механізму підйому (як на фото), в основі додатково закладається суцільна плита ДСП з аераторами для циркуляції повітря, що підвищує міцність та надійність виробу. «Рона з підіймальним механізмом укомплектовується металевим вкладом, буковими ортопедичними ламелями та газліфтами.

Для транспортування та легкості монтажу, виріб складається із декількох частин — спинка, передня частина короба, задня частина, підіймальних механізм та металевий вклад). Це зручно під час занесення ліжка до невеликих приміщень. Детальнішу інформацію про експлуатацію ліжка можна знайти у Паспорті виробу.

Асортимент понад 1000 тканин дасть змогу урізноманітнити його лаконічний дизайн. Розкішне чи ніжне, витончене чи зухвале —вирішувати Вам! У цьому виробі використаний текстиль «13 deep ocean» із колекції «Vogue» від польського виробника «SIC». Матеріал відрізняється приємною м’якістю, високою зносостійкістю, забезпечує захист від тварин та рідин, підходить для домашньої та комерційної експлуатації. Стійкість до стирання — 105 000 циклів Мартиндейла, щільність — 370 г/м², склад — 100 % поліестер. Тканина не потребує ретельного щоденного догляду, проте рекомендується уникати потрапляння прямих сонячних променів, розташовувати не ближче 30–40 см від джерел тепла, не відбілювати, не використовувати сильні чистячі абразивні речовини, не застосовувати розчинники на основі нафтопродуктів, не прасувати. 

У всякому разі, «Рона», немов яскравий вогонь, заворожує своє надійністю, довговічністю та доступною ціною.