fbpx

ОГЛЯД ЛІЖКА «МАЛІ»

Переглядів : 111

05.01.22

Однозначно, найм’якіша модель за всю історію FRANKOF, її форми так і манять до себе, так і хочеться доторкнутись до опуклих форм та жм’якнути. Дизайн моделі виділяється прямокутними прошивами, які умовно розділяють на частинки й кожна наступна є ідентична попередній, мабуть, це найвищий рівень ідеальності.

Декоративна спинка естетично доповнює мінімалістичну композицію та дає змогу, через свою висоту (86 см), розмістити над ліжком велику художню інсталяцію. Простора кімната наповниться теплом та затишком завдяки масивним формам моделі. Широкі царги (ширина однієї 23 см) не дозволять встати не з тієї ноги та навіть навпаки — заставлять залізти назад під теплу ковдру.

В основі використано цільні бруси хвойних порід низької вологості в поєднанні із металевим вкладом та ортопедичними буковими ламелями. Власне вони даруватимуть солодкий сон та подбають про здоров’я. Також у ліжку наявний підіймальний механізм, який відкриває доступ до містких ніш, які легко замінять невелику шафу та сховати весь сезонний гардероб.

«Малі» вважається доволі габаритним ліжком, адже за спального місця 1,6х2,0 м його розміри 2,06х2,48 м, тому у його виборі слід враховувати площу спальної кімнати. Також доступні інші розміри від 0,9м до 1,8м на 2,0м.

Вибір тканини можна порівняти зі сценою із кінофільму, яку переглядали б  десять раз на день. Від кольору та текстури залежать сни: світлі тони налаштовують Вас на спокій, теплі обійми, ніжність. Щодо темних, то вони спровокують екшинські трилери та багато шокуючих моментів.

На фото — колекція класичного шенілу «Beatto» від Apparel. Турецькі виробники втілили натуральність та унікальну міцність меблевого текстилю, використовуючи поліестерові та бавовняні нитки. Підвищена зносостійкість тканини (100 циклів за тестом Мантиндейла) забезпечує тривалий термін використання, збереження привабливості текстури навіть за інтенсивних навантажень.