fbpx

ОГЛЯД ЛІЖКА «БРЮССЕЛЬ»

Переглядів : 37

20.10.21

Уже з першого погляду стає зрозумілим: Ваш смак — унікальний, тому що Ви звернули увагу на це ліжко. Величний «Брюссель» підкреслить вишуканий стиль власника й надасть спальні затишку.

Каретна стяжка в поєднанні з делікатними вушками надає незвичайну витонченість зовнішньому вигляду ліжка. Вона виконується повністю вручну, що гарантує якість і унікальність кожного виробу. Його особливістю є нахилена спинка, що дає змогу зручно читати улюблений роман чи дивитися ТV.

Основа з цільного бруса хвойних порід забезпечує міцність і довговічність виробу. Букові ламелі обіцяють здоровий та солодкий сон, а ідеальною схованкою для постільної білизни стануть короби, які стають доступними завдяки підіймальному механізму. У нішах для зберігання є аератори, які провітрюють матрац і сховані речі.

На фото загальні розміри ліжка 1,77х2,35м (спальне місце 1,6х2,0м). Проте, може виготовлятися в розмірах під матрац від 0,9 — 1,8х2,0м. Товщина царг — 7 см, узголів’я — 26 см (з огляду на нахил), а висота спинки — 103см.

Для оббивки використовуються меблеві тканини, що забезпечують високі експлуатаційні властивості, екологічність та зручність догляду за ними. Оберіть свої кольори сну разом із палітрою FRANKOF. «Цей сон» у колекції «Cervo» від СМТ. Мікрофібра ніжного відтінку з нічним сяйвом проста в догляді, зносостійка (тест Мартиндейла — 250 000) та має ефект «антикіготь», який вбереже «Брюссель» від лапок домашнього улюбленця. Використання матеріалу з відблиском надає ліжку особливої глибини та шику.

Коментарі