fbpx

ОГЛЯД ДВОЯРУСНОГО ЛІЖКА «ДЖАМБІ»

Переглядів : 134

31.08.21

Облаштування дитячої кімнати – непросте завдання, особливо, якщо дітей двоє. Для наших малюків ми завжди готові вибирати найкраще, однак як в невеликій квартирі знайти місце? Придбання двоярусного ліжка «Джамбі» допоможе вирішити цю проблему.

Розглянемо його переваги:

  1. Заощадження простору в кімнаті. Окрім якісного відпочинку, двоярусне ліжко перетвориться й в чудову ігрову зону.
  2. Верхній ярус витримує навантаження до 110-120 кг, що дає змогу використовувати «Джамбі» навіть у підлітковому віці.
  3. Збільшена висота бортів другого поверху — 41 см (стандарт — 30-35 см);
  4. Металева драбина;
  5. Колір та розташування драбини (зліва чи справа) пропонується на вибір покупця;
  6. Відстань між верхнім і нижнім ярусом – 90 см (дорослим зручно сидіти на першому поверсі);
  7. Неймовірна палітра та великий асортимент тканин дозволить підібрати оббивку ліжка для будь-якого віку чи статі. Наприклад, на фото колекція «Zara» від СМТ. Моноколорна колекція має стриманий блиск та легко, швидко чиститься та відштовхує бруд. Не піддається механічним пошкодженням. Тест Мартиндейла: 100 000 циклів. Виробник — Китай.
  8. Загальні габарити: довжина — 2,21м; ширина — 1,02м; висота — 1,70м. Проте, фабрика м’яких меблів FRANKOF може врахувати індивідуальні габарити, тобто зробити виріб більш ширшим чи менш високим)
  9. Особисте та комфортне спальне місце для кожної дитини — 0,9х2,0м;
  10. Як і вся продукція фабрики м‘яких меблів FRANKOF, «Джамбі» виготовляється із екологічно чистих матеріалів. Ми надаємо паспорт виробу, який запевнить Вас у його якості та безпеці.

Вироби FRANKOF відрізняються широким модельним рядом, асортиментом тканин для оббивки, а головне — несумісною ні з чим іншим якістю.