fbpx

ОГЛЯД ДИВАНУ «ПРЕСТОН» (КУТ)

Переглядів : 495

24.06.21

«Престон» у досконалий спосіб поєднує в собі надзвичайно практичні та витончені компоненти. Заокруглені боковини делікатно переплітаються із дерев`яним ніжками. Його вишукана форма показує потаємне висловлення внутрішніх потреб, прагматичності та раціонального підходу до буденного життя.

Диван пропонується у 2 варіантах:

Для вітальні чудовим доповненням також стане нерозкладне крісло «Престон» (1,04х1,03м).

Загальна висота виробу — 1,0м.

Детальніше розглянемо кутовий «Престон».

Дерев’яні ніжки (14см) не тільки виконують функції стійкої основи, а й підкреслюють оригінальність «Престона». Під час прибирання під ним легко проходить робот-пилосос. Тонкі заокруглені боковини (12 см) дбають про комфортність вашого відпочинку. Глибина сидіння — 56 см, а висота — 49см.

 

«Престон» оснащений системою трансформації «кроковий механізм», яка є сучасним аналогом «єврокнижки». Необхідно злегка припідняти сидіння та потягнути його на себе. За допомогою петель відкривається доступ до ніш для білизни, а якщо опустити спинку, то утворюється рівне двоспальне місце (2,4х1,55м). Цей спосіб розкладання легкий у побутовій експлуатації, швидкий та довговічний. Диван можна ставити максимально близько до стіни. Не залишається жодних слідів на поверхні підлоги. У кутовому варіанті є задня спинка лежака з оманкою (подушкою із ППУ), яка кріпиться липкою стрічкою та імітує продовження рухомої спинки.

В основі — дерев’яний каркас та ХДФ, а в наповненні — пружинний блок «BONELL», пінополіуретан та синтепон. Перевагою пружинного блоку є його ортопедичність, тобто відповідність використанню вироба як ліжка для щоденного сну. «BONELL» від виробника ЕММ довговічний у використанні завдяки спеціальному загартуванню високо вуглецевої сталі. Ступінь жорсткості — IV. Максимальне навантаження на 1 спальне місце — 130 кг.

Для оббивки пропонується понад 1000 позицій в асортименті тканин FRANKOF. Зокрема, модель на фото одягнена в рогожку із колекції ZARA від CMT(Сучасні меблеві тканини). Вона однотонна, зі стриманим блиском, міцна та проста в догляді. Зносостійкість — 100 000 циклів Мартиндейла (клас А).