fbpx

ОГЛЯД ДИВАНУ «МАРСЕЛЬ»

Переглядів : 529

20.07.21

 

Диван «Марсель» може вважатися повноцінним членом Вашої родини. Він зігріє теплом, даруватиме позитивні емоції день у день і тішитиме своїм зовнішнім виглядом. Кожна деталь відповідає стилю, він максимально практичний.

Загальні габарити «Марсель кут» — 2,7х1,9м, а прямого варіанта — 2,47х1,07.

Висота дивану з подушками — 90см.

 

У комплекті Ви отримуєте поличку для журналів і 2 пуфа (31х46см кожний), які допоможуть розмістити ще більше друзів і компактно ховаються в будні дні. Столик-боковина підкуповує витонченою закругленою формою та легкою пластичною конструкцією. Невеличка сходинка стане в нагоді, якщо в сім’ї є маленькі діти, адже це допоможе їм забратися на сидіння.

 

Каркас дивана виконаний із масиву хвойних порід низької вологості. Він забезпечує міцність і довговічність конструкції. Жорсткі елементи дивана виконані із ДСП та ХДФ. М’які частини укомплектовані ортопедичним наповненням із пружинним блоком Bonell та високоеластичного пінополіуретану (ППУ), що не тільки гарантують комфорт, але і збільшують термін експлуатації виробу. Завдяки цьому Ваш хребет прийме анатомічно правильне положення.

 

Система трансформації «єврокнижка» зробить ваш сон комфортним і здоровим щоночі. Цей простий і надійний механізм зручний у щоденній експлуатації. Між спинкою й сидінням розміщена ручка, яку потрібно потягнути до упору вперед. На місці, що звільнилося, відкриється доступ ніші для зберігання білизни та інших речей. Опустивши спинку вниз, утворюється спальне місце розміром 2,2х1,5м для кутового дивану та 1,9х1,5 у прямому. Додатковим бонусом є відкривний лежак. Завдяки задній планці диван можна ставити будь-де в кімнаті, зокрема й біля стіни. Вона захищає від пошкоджень настінного покриття та холоду. Невеличка сходинка в «Марсель кут» стане в нагоді, якщо в сім’ї є маленькі діти, адже це допоможе їм забратися на сидіння.

 

Для оббивки використана одна із колекцій компанії «Arteks» — велюр «Alabama». Це тканина із підвищеною м’якістю та високою зносостійкістю (35 000 циклів за тестом Мартиндейла). Її рекомендовано використовувати як і вдома, так і в закладах HoReCa. Матеріал на 100 % складається з поліестеру. Такий склад характеризується відмінними показниками довговічності. Велюр із поліестеру невибагливий у догляді й експлуатації. Він має гіпоалергенні властивості. 19 популярних відтінків однотонного матеріалу дають змогу вписатися в будь-який інтер’єр.