fbpx

ОГЛЯД ДИВАНУ «МАРОККО»

Переглядів : 476

19.06.21

«Марокко» створений для всіх, хто цінує в житті гнучкість. Завдяки класичній формі диван добре впишеться в різні планування: його можна розмістити по центру, поставивши ззаду обідній стіл у кухні-вітальні, або біля стіни. Розмір дивану — 2,63х0,93м. Висота виробу — 0,87м, сидіння — 0,46м, а глибина сидіння до подушки — 0,48м.

 

Деякі елементи вільно розташовуються в кімнаті, як і окремо, так і в поєднанні з іншими частинами. Елегантний столик, боковина та пуфи оснащені невеликими нішами для зберігання речей. М’які модулі та інтегрований столик-боковина з пуфами надають меблевому комплекту додаткову візуальну легкість. Розмір столика — 48х93см, а пуфа — 37х37см.

Додатковий комфорт створюється внаслідок наявності системи трансформації «єврокнижка», що зручна для щоденного сну. є надзвичайно простим і надійним, що перетворює його в ідеальний варіант на кожен день. Достатньо висунути на себе до опору сидіння та опустити спинку. Утворюється рівна поверхня (просторе спальне місце 1,9х1,4м). Є доступ до ніш для зберігання речей.

В основі «Марокко» використаний дерев’яний каркас із цільного брусу хвойних порід у поєднанні із ХДФ. Перевагою плит ХДФ є висока стабільність розмірів, а шиповий вид з’єднань зміцнює конструкцію та збільшує її довговічність.Пінополіуретан, виготовлений із сировини німецької компанії BAYER НА заводі «Інтерфом», має гіпоалергенний склад, високу еластичність та довговічність при інтенсивній експлуатації. У пружинному блоці «Bonnel» всі частини з’єднані в єдину конструкцію, тож диван є дуже стійким до навантажень, але, водночас, добре підтримує та розподіляє вагу тіла по всій поверхні. Ступінь жорсткості — ІV. Максимальне навантаження на 1 спальне місце 130 кг.

Оббивка — індивідуальний образ інтер’єру, щоденний комфорт та естетична якість, тому що її вибору потрібно підійти заздалегідь. Диван «одягнутий» у велюр 2 кольорів із турецької колекції «Victory» від українського постачальника «Arteks». Ця тканина володіє високою повітропроникністю, ефектом «антикіготь» та простотою в догляді (зручна і швидка чистка). Тест Мартіндейла (стійкість до зношення) — 30 000 циклів. Оксамитова текстура гладко лягає на поверхню будь-якої форми. Не рекомендовано її відбілювати, прасувати чи піддавати хімічній чистці, проте можна пилососити.