fbpx

НОВИНКА 2022 РОКУ— БАРНИЙ СТІЛЕЦЬ «DAKATO»

Переглядів : 65

10.05.22

Якщо ви шукаєте унікальний барний стілець, який би відповідав Вашому інтер’єру і смаку, то зупиніться, «Dakato» – це саме те. При першому погляді на виріб одразу впадають в очі довгі дерев’яні ніжки. Їх природна естетика настільки ж красива, наскільки й довговічна, надійна та функціональна. На вибір покупця пропонується 8 варіантів їх покриття, від стильного чорного до вишуканого палісандру, та висота сидіння барного стільця — 68 см або 78 см. Металева підніжка зміцнює основу конструкції та забезпечує максимальну комфортність.

«Dakato» є сучасними аксесуарами для будь-якого інтер’єру та підходять для багатьох місць: їдальня, балкон, вітальня, кімната відпочинку, кав’ярня, ресторан чи просто затишний куточок біля вікна. Спробуйте додати їх у простір кухні, щоб створити ідеальне місце для швидкого сніданку в будні та романтичних вечорів із келихом у руці.

Широка площа сидіння (50 см) дасть вам та вашому гостю свободу рухів, що полегшить розмову та додасть невимушеності в атмосферу. Також, дана модель легка в пересуванні, що значно полегшує процес прибирання.