fbpx

НОВА КОЛЕКЦІЯ ОРТОПЕДИЧНИХ МАТАРЦІВ «ROLL»

Переглядів : 174

17.06.22

Протягом дня будь-яка людина виснажується. Будь це сидяча робота чи зі значними фізичними навантаженнями, кожному ввечері хочеться розслабитися. Правильно підібраний матрац здатний зробити нічний сон солодким та максимально відновити сили для нового продуктивного дня.

 

FRANKOF із радістю розпочинає літній сезон із презентації нової колекції ортопедичних матраців «Roll». Тут представлено 8 безпружинних моделей різної висоти та ступенів жорсткості — від ніжних, неначе сон на пір’їнці, до твердіших, що забезпечують максимально правильне положення хребта під час сну.

 

Особливістю цієї лінійки є вакуумне пакування. Більше не потрібно хвилюватися як доставити матрац додому чи як занести його до спальні. Тепер Ви зможете забрати виріб самостійно, помістивши у власний легковий автомобіль чи перевізши навіть у громадському транспорті. Інноваційна технологія дає змогу створити вакуум, що призводить до зменшення об’єму за рахунок витіснення повітря. Після чого матрац згортається в рулон по довжині й незмінною залишається лиш ширина. Занісши виріб у спальню, розмістіть його на ліжку та відкрийте упаковку. Забезпечивши хороше провітрювання, у межах декількох годин він набуде свого звичного вигляду та вихідних габаритів, після чого матрацом можна користуватися. Перевагами таких вакуумних виробів є пориста структура наповнювача (відповідно висока повітропроникність та швидке висихання у випадку намокання), зносостійкість матеріалів (високий гарантійний термін) та мобільність у запакованому вигляді.

 

Найкращою характеристикою матраців серії «Roll» є їх гарантійний термін. На 7 із 8 моделей даної колекції ми гарантуємо мінімальний термін експлуатації на 7 років! 7 на 7 — хіба це чудова формула? Єдиним винятком є матрац «Beppe», 3 роки. Це пов’язано із його висотою — 10 см, що наполовину менше від інших моделей. За умови аналогічного або приблизного навантаження на 1 спальне місце (120 кг), це пропорційно і зменшує гарантійний термін експлуатації.

 

Навідмінну від попередній колекцій «Unit» та «Airfoam», «Roll» відрізняється ще й матеріалом чохла. У цій серії замість об’ємного стрейч-жакарду використовується стрейчевий трикотаж. Його перевагами є тактильна привабливість (м’який на дотик), висока еластичність та повітропроникність. Улюбленою родзинкою стане можливість повністю зняти чехол та попрати без віджиму при температурі 40°C. Також, його можна буде окремо докупити для регулярної заміни.

 

Розглянемо всі моделі матраців детальніше:

«Beppe» — монолітний матрац із пінополіуретану «Highfoam Bio», виготовлений на основі рослинної сировини. Завдяки цьому, матрац володіє еластичними властивостями та ортопедичними якостями. Повітря вільно циркулює всередині матеріалу, що створює максимально комфортні умови для відпочинку. Висота в 10 см та ступінь жорсткості «light» роблять «Beppe» чудовим варіантом і для дітей від 2 років. Відповідний рівень якості підкреслюється інноваційним вакуумним упакуванням та 3-річним гарантійним терміном.

«Breno» відноситься до тієї категорії матраців, у яких цілісна (монолітна) основа. У цьому випадку, основним матеріалом є пінополіуретан «Vita Foam». «Холодна» технологія виготовлення надає матрацу еластичну пористу структуру, що забезпечує безперервне провітрювання, а особливості виробництва гарантують високі експлуатаційні характеристики та ортопедичний ефект. «Breno» витримує суттєві навантаження та не втрачає форму. Гарантійний термін — 7 років.

Матрац «Eden» схожий до «Breno» рядом характеристик — «холодна» технологія виготовлення, блокова монолітна основа, ефект літо/зима, ступінь жорсткості — hard, гарантійний термін 7 років, висока еластичність та повітропроникність. Проте є і відмінні особливості: збільшена висота — 20 см та посилене рекомендоване навантаження на 1 спальне місце — 140 кг. Незмінною та беззаперечною залишається якість та довговічність, а чехол зі стрейчевого трикотажу подарує ще і приємні тактильні відчуття.

Матрац «Hugo» складається із двох рівномірних шарів пінополіуретану «Vita Foam» та «Vita Foam Bio». Кожен із матеріалів має різний ступінь жорсткості — одна сторона матраса середньо м’яка, інша помірковано-жорстка. Це дуже зручно, коли в для подружній парі є різні уподобання або значна різниця у вазі чи рості партнерів. Також, це універсальний вихід із ситуації, коли Ви сумніваєтеся — обираючи «Hugo» у Вас буде можливість спробувати кожну сторону і визначити ту, яка більш до вподоби.

«Lino» тришаровий ортопедичний матрац для повноцінного розслабленого тіла. Його компоненти, «Vita Memory Foam», «Vita Foam» та «Vita Foam Bio», тендітно огортають тіло, а пориста структура матеріалів створює райську атмосферу для сну та відпочинку. Висока повітропроникність та оптимальна пружність забезпечують комфорт та індивідуальне кондиціонування. Виготовлення за допомогою «холодної» технології дає змогу матрацу підлаштовуватися під вигини тіла та рівномірно розподіляти навантаження.

«Martino» — один із найкомфортніших матраців на довгі роки. Як і деякі інші матраци FRANKOF, він поєднує в собі 2 ступеня жорсткості, завдяки чому є можливість підібрати максимально індивідуальний ортопедичний матрац для кожного. Пінополіуретан «Vita Memory Foam» сприяє відновленню сил та завдяки правильному й рівномірному розподілу тиску максимально розслабляє м’язи, а «Vita Foam Bio» задовольняє уподобання в більш жорсткий стороні, забезпечуючи правильне положення тіла. Як і у «Eden», у «Martino» збільшено рекомендоване навантаження на 1 спальне місце до 140 кг.

Матрац «Prometeo», окрім того, що є одним із найвищих матраців (25 см), вирізняється ще і трикомпонентному виготовленні, в основі якого найбільшу масу займає еластичний пінополіуретан. Цей матеріал характеризується високими експлуатаційними показниками, а також міцністю та довговічністю (гарантійний термін — 7 років). Оскільки еластичний ППУ чудово підтримує тіло людини, після сну на такій поверхні Ви будете почувати себе повністю зарядженим енергією для нового продуктивного дня.

«Tiago» — найвищий та найміцніший не тільки із колекції «Roll», а в загалом лінійки ортопедичних матраців FRANKOF. Тут досягнуто найбільше рекомендоване навантаження на 1 спальне місце до 150 кг, а висота сягає 27 см. Матеріали «Vita Memory Foam» та «Vita Foam Bio», зі свого боку, дають можливість вибору ступеня жорсткості — memory або hard, залежно від сторони, на якій Ви оберете відпочивати. Вакуумне пакування дозволить із легкістю транспортувати матрац (навіть самостійно) та якщо, наприклад, ремонт затягнеться — компактно зберігати.

Структурузуємо вище наведену інформацію в таблиці для легкого і швидкого сприйняття:

Назва

матрацу

Рекомендоване навантаження на 1 спальне місце (кг)Висота (см)Ступінь жорсткостіГарантійний термін
«Beppe»12010Light3 роки
«Breno»12018Hard7 років
«Eden»14020Hard7 років
«Hugo»12022Light/hard7 років
«Lino»12020Memory/light7 років
«Martino»14020Memory/hard7 років
«Prometeo»14025Light/hard7 років
«Tiago»15027Memory/hard7 років

 

Назва

матрацу

Highfoam BioVita FoamVita Foam BioVita Memory FoamЕластичний ППУ
«Beppe»+
«Breno»+
«Eden»+
«Hugo»++
«Lino»+++
«Martino»++
«Prometeo»+++
«Tiago»++

 

 

Ви коли-небудь замислювалися над тим, скільки часу проводите в ліжку? Якщо так, то погодьтеся, що вкрай важливо спати зручно та якісно. Завдяки ретельному та зваженому виборі, ми впевнені, що Ви оберете ідеальний матрац, що забезпечить повноцінний відпочинок уночі. В асортименті FRANKOF із 20 виробів 3 колекцій («Unit» — пружинні, «Airfoam» — безпружинні та «Roll» — безпружинні із вакуумним упакуванням та подовженим терміном гарантії) ви обов’язково знайдете потрібний матрац для турботи про себе та близьких.