fbpx

НАВІЩО ПОТРІБЕН МАТРАЦ-ТОПЕР?

Переглядів : 487

26.06.21

Топер — це тонкий, знімний, безпружинний матрац, який здатний суттєво покращити якість Вашого сну.

      Як дізнатися чи він Вам потрібен? У яких випадках стане в пригоді? Топер використовують для:

  1. Зручного щоденного сну;

         Топпер покращує характеристики спального місця. Відповідно сон стає комфортнішим, приємнішим та здоровішим.

  1. Продовження терміну експлуатації виробу;

Якщо диван чи матрац із часом втратили свою ортопедичність, але Вам не надоїла форма та оббивка, то Ви можете «реанімувати» старий незручний виріб. Купуючи топер, тимчасово приховуються дефекти, які виникли внаслідок недбалої експлуатації.

  1. Вирівнювання поверхні;

Часто, особливо в молодих сімей, гостьовий диван перетворюється в спальне місце для родичів та друзів. Призначений для епізодичного використання, він трансформується в ліжко. Завдяки топеру можна вирівняти площу і використовувати для щоденного сну.

  1. Зміни жорсткості та висоти спального місця;

         Так трапляється, що через деякий час після придбання матрац перестає влаштовувати своїх власників. Він занадто жорсткий або, навпаки, надміру м’який. Топер потрібного ступеня жорсткості розв’язує цю проблему. За допомогою нього можна її скорегувати і, у такий спосіб, забезпечити собі більш комфортний і здоровий сон. Також, товщина цього безпружинного матрацу може становити від 5 до 8 см, що збільшує висоту спального місця;

  1. Регуляції комфорту (мікроклімату).

Різноманіття наповнень для топерів дає змогу приємно зігрівати холодними вечорами або ж відводити надлишки тепла спекотними літніми ночами. Наприклад, анатомічний ефект створюється топером з «ефектом пам’яті» (Memory foam), який під тиском повністю повторює його форму й забезпечує максимальне розслаблення тіла.

 

Фабрика м’яких меблів пропонує 4 види топерів:

НазваСтупінь жорсткостіРекомендоване навантаження на 1 спальне місцеВисотаОпис
DonatoIV100 кг8 смУ наповнені — м’який пінополіуретан та кокосове полотно. Це натуральний, міцний та довговічний матеріал. Він додає топеру підвищену жорсткість.
RicoIII100 кг6 смУ цій моделі використовується в’язкоеластичний «Memory foam». Він приймає форму тіла, сприяє глибокому розслабленню м’язів. Топер має мікропористою структурою та оптимальною жорсткістю.
LorencoII120 кг5 смМ’який ППУ рекомендовано застосовувати для пом’якшення жорсткого спального місця. Він легкий, повітропроникний і еластичний.
FredoI120 кг5 смВ основі розташований матеріал HIGHFOAM BIO ™, який розподіляє розподіл навантаження та надає оптимальну підтримку хребта. Топер пружний та невисокий.

 

Вибір топеру й конкретного матеріалу-наповнювача залежить від ваших потреб. Найчастіше за описом товару можна зрозуміти, чи підходить він саме вам чи ні. В інших випадках не соромтеся докладно розпитати консультанта фірмового салону FRANKOF про властивості та переваги конкретних моделей. Комфортний і здоровий сон стане гідною нагородою за витрачений час!