fbpx

М’ЯКІ МЕБЛІ FRANKOF: матеріали для виготовлення

Переглядів : 285

15.12.21

 

           Хочете придбати меблі раз і на 10 років? Дізнавшись з яких матеріалів виготовляють меблі FRANKOF, Ви впевнитеся в їх якості та розставите всі крапки над «і». Ми відкриваємо занавіс та ділимося секретами виробництва.

 

В основі м’яких меблів FRANKOF, беззаперечно, дерев’яний каркас у поєднанні із ДСП та ХДФ.

Для виготовлення каркасів використовується натуральний брусок хвойних порід деревини низької вологості із січенням 60*35 мм. Усі з’єднання виконуються способом  шипового з’єднання, що відповідно  зміцнює конструкцію та збільшує її довговічність.

У меблевому виробництві, для утворення різних форм виробів, використовується високоякісна ламінована ДСП першого сорту (класу Е1) вітчизняного виробництва. Матеріал цього виробника відрізняється від аналогів: якістю, міцністю, зносостійкістю та відповідає всім екологічним стандартам які дотримуються в меблевому виробництві.

ХДФ (HDF High Density Fiberboard) — основною перевагою цих плит є висока стабільність розмірів, що є важливим у точному меблевому виробництві.

            Меблі фабрики FRANKOF не мають специфічних запахів, оскільки для обклейки каркасу використовуються клеї провідних європейських виробників, які сертифіковані Міжнародною організацією зі стандартизації ISO 14001 та ISO 9001.

Всередині дивана може розміщатися система трансформації, що дає змогу збільшувати площу, перетворюючи його в ліжко. Існує багато різновидів систем («дельфін», «пума», «єврокнижка» тощо), вибір кожної з них залежить від призначення виробу.

В основі ліжка використовується ДСП плита або металевий вклад з ортопедичними буковими ламелями та підіймальним механізмом (залежно від обраної моделі).

Підіймальний механізм — вкомплектовані газліфти здатні плавно піднімати та утримувати значний вантаж. Для запобігання випадковому відкриванню будова газліфтів передбачає докладання певних зусиль на початковому етапі відкривання. Амортизуючі властивості газової системи дозволяють плавно й безшумно переміщати спальне місце, відкриваючи доступ до ніш для зберігання речей.

Для наповнення диванів, ліжок та подушок застосовується ціла низка різних матеріалів, основні ж яких холлофайбер, пінополіуретан, термовойлок, пружинний блок та пружинна змійка.

Холлофайбер — це дихаючий матеріал, що володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Відрізняється здатністю швидко повертатися до первинної форми, вважається найбільш пружним та є повністю гіпоалергенним. Фабрика м’яких меблів FRANKOF використовує синтепон вітчизняного виробництва високої якості, який відрізняється від інших аналогів вищою щільністю та довговічністю.

Пінополіуретан у виробах FRANKOF виготовлений із сировини німецької компанії BAYER на заводі «Інтерфом», який впродовж 20 років працює на території України та однозначно є лідируючим виробником у цій галузі. Перевагами є якісний гіпоалергенний склад, висока еластичність та довговічність в інтенсивній експлуатації. З 2000 року на заводі «Інтерфом» впроваджена та сертифікована система якості DIN EN ISO 9001: 2008, відповідність якій підтверджено сертифікатом Bureau Quality International №UA226018. Показники безпеки пінополіуретану підтверджено міжнародним сертифікатом безпеки німецької агенції «TUV Rheinland». Компанія «TUV Rheinland» Group раз на 1,5 роки проводить контрольні випробування пінополіуретану за «TOX-PROOF» критеріями та видає сертифікат «TUV Rheinland TOX-PROOF» (міжнародні сертифікати безпечності для здоров’я людини), а також ліцензії на право використання знаку відповідності. Жорстким вважається формований пінополіуретан, тобто який має монолітну форму. Але в основному застосовується різаний (складається з декількох листів) — такий наповнювач м’який, приємний та еластичний.

Термовойлок вітчизняного виробництва  характеризується високою щільністю, довговічністю та зносостійкістю. Його якість підтверджена сертифікатами відповідності системи УКРСЕПРО й ДСТУ, а також випробовуванням у лабораторіях Національного транспортного університету та Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України.

Пружинний блок українського виробника є стійким до навантажень, але водночас досить добре підтримує й розподіляє вагу тіла людини по всій поверхні матраца. У їх виробництві використовується спеціально загартована високо вуглецева сталь, завдяки чому він витриваліший в інтенсивному використанні.

Пружинну змійку застосовують у наповненні виробів із підвищеними ортопедичними характеристиками. Вона виготовляється із високо вуглецевого пружинного дроту товщиною 3,8мм. Густина розміщення визначається залежно від призначення майбутніх меблів. Цей матеріал і форма дають такі переваги:

Одним із найважливіших моментів під час придбання м’яких меблів є вибір тканини. Якість матеріалу перевіряють за допомогою тесту Мартиндейла: на спеціальному утримувачі закріплюється відріз тканини, яку починає терти диск із абразивом. Один круговий рух відповідає одному циклу. Загальна кількість циклів визначає рівень зносостійкості матеріалу.

FRANKOF співпрацює із понад 20 постачальниками та виробниками тканин. Асортимент необмежений ні в кольоровій гамі, ні в текстурі, оскільки налічує понад 1000 взірців. На виріб покупцю пропонуються текстиль різної цінової категорії та беззаперечної якості. Кольори змінюється від найстриманіших і приглушених відтінків до яскравих і ультрамодних. Малюнок може бути стриманим, простим і ненав’язливим (смужки, велика клітинка, рубчики), а може будуватись на хитромудрих візерунках (достаток квітів, абстракція). Якщо Ви власник пухнастого улюбленця, то рекомендуємо обирати текстиль з ефектом «антикіготь», або ж якщо вдома є маленькі діти, то розгляньте варіант із брудо- та водовідштовхувачими ефектами.

Якість виробів фабрики м’яких меблів FRANKOF перевіряється державною санітарно-епідеміологічною експертизою, висновок якої підтверджує їх надійність та надає право на виробництво даної продукції. В асортименті FRANKOF наявні: ліжка, дивани, крісла, дитячі меблі, столи та стільці, банкетки та приліжкові тумби, аксесуари для сну та стінові панелі.

Фабрика м’яких меблів застосовує тільки якісні матеріали, які в свою чергу гарантують довготривале використання. Поринувши у світ FRANKOF, Ви зможете відчути комфорт та надійність у своєму домі.