fbpx

МОДУЛЬНІ ДИВАНИ: ВСЕ ЩО ТРЕБА ЗНАТИ

Переглядів : 523

10.04.21

Модульні дивани  — це перемога над буденною одноманітністю. Оригінальні, привабливі і практичні моделі завжди готові підлаштуватися під ваш стиль життя й настрій.

 

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ ДИВАНІВ_КОНСТРУКТОРІВ

 

Розуміння переваг і недоліків виробу звужує коло пошуку та дає можливість купити бажану модель. Виділимо очевидні переваги модульних диванів FRANKOF:

 

Будьмо чесні: ціна якісних меблів спочатку збентежує. Але лише доти, поки ви не сядете на вподобаний диван.  Ми не прагнемо заощадити, тому що будь-яка економія — на матеріалах, технологіях, дизайні — це сумнівний компроміс, який недоречний у питаннях першокласного комфорту і якості.

 

ОСОБЛИВОСТІ МОДУЛЬНИХ ДИВАНІВ

 

На відміну від суцільних виробів, модульний диван складається з окремих модулів, які можна по-різному комбінувати, як конструктор.  Завдяки практичності, вони блискавично захопили уподобання дизайнерів у всьому світі і стали найпопулярнішим форматом для облаштування житлових просторів, офісів, готелів тощо.

 

Сьогодні часто вибирають величезний модульний диван (довжиною в 4 метри й більше) для того, щоби зі зручністю розміщувати всю сім’ю і численних гостей. А якщо гості залишилися з ночівлею, стане в пригоді здатність виробу трансформуватися в просторе ліжко: у колекції FRANKOF є і такі моделі, оснащені розкладним механізмом.

 

Унікальність прямих, кутових чи модульних диванів FRANKOF в тому, що вони повністю відповідають вашим побажанням: кількість і формат модулів, колірна гамма, матеріал оббивки, корисні опції — усе це ви підбираєте спільно з консультантом фірмового салону й легко створюєте модель мрії. Фактично, ви замовляєте диван, який підходить до планування і дизайну інтер’єру. Він відразу «приживеться» у вашому будинку та стане його центром тяжіння.

 

Підсумовуючи сказане, можна виділити три ключові особливості великих диванів модульного типу: індивідуальність , практичність і багатофункціональність — те, чого ми очікуємо від сучасних м’яких меблів.