fbpx

МЕХАНІЗМ ТРАНСФОРМАЦІЇ «ДЕЛЬФІН»

Переглядів : 167

19.12.21

Найцінніше, що є в людей це час, а FRANKOF допоможе його зекономити…

Момент перетворення дивана в ліжко стане щоденним ритуалом, що приносить насолоду від процесу. Максимально зручний та швидкий спосіб для повсякденного використання. Легкими рухами можна перетворити диван у ліжко за допомогою механізму трасформації «дельфін». 

Процес розкладання поетапно:

З основи дивану потягнути за ремінь (який виготовляється із тієї ж тканини, що використовується і для оббивки виробу) нижню секцію;

Із висунутої частини потрібно потягнути на себе, знов ж таки за ремінь, щоби прихована м‘яка частина почала «виринати» наверх, утворивши спальне місце. Власне через цей момент ця система має назву «дельфін».

Моделі з цією системою з асортименту FRANKOF: «Верона», «Мартін», «Нельсон», «Непі», «Порту».

Серед вищезгаданих дві моделі можна використовувати для щоденного сну, це «Верона» (можливий кутовий та прямий варіант) та «Непі» (в більшості випадках диван у дитячу кімнату).

В інших диванах утворюється невеличкий перепад висот, оскільки сидіння розділені на подушки, тому вони вважаються гостьовими варіантами. Проте за наявності топера, їх можна використовувати і для щоденного сну.

Отож, механізм «дельфін» надзвичайно простий, надійний, зекономить Ваш час та енергію. Чудовий варіант системи розкладання, адже оптимальний у використанні в повсякденному житті.