fbpx

ЛЕЖАК ДЛЯ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ

Переглядів : 481

17.06.21

В кожного члена сім’ї повинно бути своє спальне місце. Тому деякі господарі регулярно замислюються про придбання лежака для улюбленого вихованця. Щоб хвостатий друг не претендував на ваше ліжко, краще забезпечити його своїм комфортним і зручним куточком.

 

Об’ємний лежак «Піко» стане улюбленим місцем відпочинку пухнастика. Високі бортики і м’який матрацик захистять улюбленця від протягу та холоду. Вони забезпечують відмінну теплоізоляцію й дають змогу заховати мордочку від світла. А занижена сторона з одного боку дозволяє коротколапим вихованцям без зусиль забиратися у свою лежанку. Наповнений лежак сучасним матеріалом — синтетичним пухом, що подарує розслаблення кожної кісточці. Завдяки цьому тваринка буде відчувати почуття затишку, як ніби вона заснула у ваших обіймах.

 

Полегшити догляд допоможе тканина з асортименту FRANKOF із брудо- та водо- відштовхуючими властивостями. Вона легко чиститься від шерсті й забруднень, а до того ж не боїться ручного прання (наповнення знімне). Декоративний шов робить лежак більш стійким до зносу й допомагає йому якомога довше зберігати первинну форму.