fbpx

КОЖНА НІЧ У NEW «ДЖЕРСІ» БУДЕ СПОКІЙНОЮ ТА СОЛОДКОЮ

Переглядів : 63

18.11.21

Кожна ніч у NEW «Джерсі» буде спокійною та солодкою. Новинка компактна, лаконічна, стримана та водночас стильна. Дизайн бокових стінок, декорований вертикальними прошивами, сподобається малюкові з першого погляду. Він додає затишку кімнаті, а м’які форми захищають дитячий сон від монстрів та холодних стін.

«Джерсі» дає змогу використовувати не тільки сам кут, але і прилеглий простір, звільняючи, водночас, решту кімнати. Дитяче ліжко має підіймальний механізм, за допомогою якого можна дістатись до нових схованок, де з легкістю зберігати іграшки або ж постільну білизну.

В основі каркасу цільні бруси хвойних порід забезпечують надійність та довговічність виробу. Букові ламелі гарантують здоровий сон, від якого залежить енергійність та бадьорість дитини.

Перевага цієї моделі у відсутності прив’язки до віку. Дитина може використовувати таке ліжко досить довго, навіть у підлітковому віці. Загальні габарити ліжка 2,19х1,08 м (розмір спального місця 90х200 см), проте виготовляється під матрац і 1,2х2,0м. Висота та товщина спинок 95 см і 9 см відповідно.

Для Вашого комфорту кут ліжка може розташовуватись як із лівого, так і з правого боку — залежно від особливостей Вашого планування.

Родзинка «Джерсі» у її простоті, таке ліжко впишеться в будь-який інтер’єр. Стати художником нової покупки легко із палітрою кольорів FRANKOF, якісні тканини із широким вибором текстури та відтінки дають змогу зробити хороший вибір на смак та розсуд.

Коментарі