fbpx

КЛАСИКА НЕ ПОВИННА БУТИ НУДНОЮ

Переглядів : 195

01.04.21

Консервативні кольори, мінімалістичні меблі й традиційні аксесуари здаються нудними? Не обов’язково! Класичний стиль може здивувати та порадувати. Потрібно лише добре все спланувати. Як? Читайте у нашому блозі:

Декілька кольорів у дизайні

Класичний стиль насамперед асоціюється з бежевими або світло-сірими відтінками. Не бійтеся проекспериментувати: трохи коричневого, вишневого або темно-синього, а тонкі об’ємні планки в колір стіни додадуть їй глибини та елегантності й не будуть виснажувати ваші кишені. Вертикальні смуги на шпалерах оптично збільшать інтер’єр і співвідносяться до колоніального стилю, а горизонтальний поділ стіни на дві частини підкреслить аристократичність.

Дерево

Вироби з природних матеріалів, особливо підлога з чітко окресленим дерев’яним візерунком чи різьблені елементи – ніщо інше не виглядає так урочисто й гармонійно як це. Це тренд який  перевірений часом і поколіннями.

Мікшування

Класичний бабусин сервант матиме чудовий вигляд поруч із простими, майже мінімалістичними, кухонними меблями, а різьблений важкий кухонний стіл стане прикрасою вітальні, коли ви поставите його поруч із лаконічним диваном. Деталі класичного стилю мають перевагу: вони легко підлаштовуються, якщо ви хочете їх переставити.

Яскрава родзинка

Вибирайте класичні дивани та доповнюйте великими м’якими подушками яскравих кольорів або зупиніть свій вибір на незвичному розташуванні меблів. Наприклад, два дивани посередині вітальні, розвернені один до одного, дозволять вам вільно пересуватися, розділяти простір на зони і розслабитися всією сім’єю.