fbpx

КАРЕТНА СТЯЖКА ЯК ВИТВІР МИСТЕЦТВА

Переглядів : 21

17.11.21

Техніка «Капітоне», іншими словами каретна стяжка,особливо виділяється в інтер’єрі, надає йому примхи, величності та унікальності. Характеризується своїм візерунком, здалека видно бездоганну й неповторну роботу. Малюнок можна впізнати за деякими штрихами: випуклі форми ромба або ж квадрата, затянуті гудзиками.

 

Свою історію вона розпочала в Європі в XIV столітті, коли виникло ткацтво. Для утеплення й ексклюзивного декору стіни житла оббивали гобеленом. Насамперед, це було доступно тільки для багатих людей. У середині XV століття стало модно оббивати меблі, виготовляти м’які ліжка, пуфи та стіни. Сьогодні принцип методу втяжки вже сформувався.

 

Основна майстерня, де робили дорогі меблі з втяжками, розташовувалась на південному заході Франції, у Ліможі. Звідти меблі експортували до Франції, Бельгії, Німеччини. У сучасному світі досить часто можна зустріти елегантну втяжку в будь-якому інтер’єрі, від бароко й до лофт, і всюди виглядає ефектно.

 

Вона виконується вручну, що означає неповторність кожного виробу. Її актуальність не втрачається крізь роки. Елегантний вигляд привертає велику увагу і високо цінується.

 

Серед виробів FRANKOF такою роздинкою наділені такі моделі: англієць «Оксфорд», пишна «Ліма», ніжна «Палма», п‘янкий «Бордо», елегантні моделі «Брюссель» (ліжко та диван), вишуканий «Леон» та величний «Бірмінгем».

 

Переглянувши всі моделі, одна так точно припаде до душі й надовго залишиться в пам‘яті. Палітра кольорів та текстур FRANKOF налічує близько 1000 взірців, які допоможуть оформити свій варіант елегантності. Залежно від виду тканини (велюр, екошкіра, мікрофібра, рогожка тощо) каретна стяжка набуде свого унікального вигляду.

Коментарі