fbpx

FRANKOF HoReCa: М’ЯКІ МЕБЛІ ДЛЯ «Loft7»

Переглядів : 112

28.12.21

Те, що ми бачимо ззовні це лише вершина айсбергу, маленька частина того, що очікує нас в середині. Так можна сказати про наші моделі у готельно-ресторанному бізнесі. Вони, як спражні господарі затишку, радо зустрінуть та приємно вражають своїм унікальним виглядом.

Влучне використання асортименту FRANKOF в просторому інтер’єрі підкреслюють витончений смак власників квартири, студії, закладу чи готелю. Дизайнери досить часто застосовують 3D моделі меблів FRANKOF у своїх проектах. Простий інтер’єр стає вишуканим та стильним саме через лаконічність, прості форми та водночас багатофункціональність наших виробів. Це той момент, коли строгий мінімалізм втілюється в комфортному та вільному просторі. Кожна модель несе в собі затишок тепло та спокій.

Моделі, призначені для сегмента HoReCa, мають такі особливості:
· Зручність. Турбота про Ваш комфорт — це важлива інвестиція в задоволення від відпочинку.
· Надійність. Усі інтер’єрні елементи для комерційних приміщень витримують підвищення навантаження та розроблені для інтенсивного використання.
· Естетичність. Меблі — це частина іміджу, тому вони повинні відповідати загальній концепції закладу, передаючи його унікальну атмосферу. Щоб досягти цього, необов’язково робити меблі для кафе на замовлення. Фабрика м’яких меблів FRANKOF пропонує великий вибір моделей різних стилів, тому в каталозі є рішення для будь-яких інтер’єрів.
· Проста в догляді. Використання якісних матеріалів дає змогу із легкістю подбати про чистоту, завдяки високій зносостійкості оббивної тканини.

Меблі FRANKOF додають естетичного вигляду та не порушують затишну атмосферу будь-якої кімнати. Яскравим прикладом є креативне доповнення дизайну готельно-ресторанного комплексу «LOFT7». Головна мета цього закладу — Ваш комфорт, а основне завдання — зробити так, щоб кожен гість міг ситно і смачно поїсти, відпочити, відволікшись від буденності.

Завдяки накопиченому досвіду ми пропонуємо не лише готові рішення, а й робимо розробку та виготовлення колекцій за індивідуальними проектами. «Loft7», як і інші лідери ринку, довірили нам всю реалізацію дизайну, враховуючи номерний фонд, лобі та зал ресторану. Зухвалий «Сідней» по новому розкрився та чітко окреслив свою територію авангардними ніжками кожен квадратний метр. Тендітна «Рона» прекрасно в спальній кімнаті довершує та підкреслює спокійну композицію. Строгі «Сантіно» завжди створюють wow-ефект на свого гостя. А також на індивідуальне замовлення виготовлено унікальні моделі ” Чилі”. Вони стали перчинкою та легко заполонили простір.

Вибравши функціональні, красиві та ергономічні меблі, «Loft7» став справжньою родзинкою міста Лева. Його затишний вигляд манить нових гостей завітати в чарівний Львів і по-справжньому в нього закохатися.

Кожна частинка FRANKOF вважається неперевершеним творінням та унікальною роботою не одного майстра, яка привертає чималу увагу та варта не лише одного погляду, але й велику цінність серед інших товарів.Фабрика м’яких меблів пропонує повний спектр послуг із комплексного обладнання об’єктів житлової та комерційної нерухомості, включаючи ресторани, готелі, хостели, салони краси, офіси, магазини тощо.