fbpx

ДВОЯРУСНЕ ЛІЖКО ДЛЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ

Переглядів : 438

21.04.21

Коли в родині з’являється маленьке щастя, батьки насамперед думають як облаштувати дитячу кімнату й підібрати ліжечко. Якщо планується ще одна дитина, то виникає необхідність додаткового простору. Безумовно, дітям до 5 років потрібні невеликі ліжечка, але коли вони виростають, починають замислюватися про більші вироби. У деяких квартирах дуже мало вільного місця і вся площа має  використовуватися максимально оптимально. Купівля двоярусного ліжка стане раціональним вирішенням цієї проблеми. Така конструкція дає змогу не тільки якісно організувати місце для відпочинку дітей, а і влаштувати ігрову зону поруч.

 

Незважаючи на все різноманіття плюсів є й недоліки, які лякають батьків. Якщо ви досі роздумуєте про безпеку таких меблів, то радимо поставитися до своїх суджень критично. Рух — це життя, особливо для маленької дитини. Варто максимально убезпечити простір для активних ігор малюка, але не в якому разі не забороняти йому рухатися. Дитина може впасти і з дивана, а для того щоби запобігти подібним нещасним випадкам, треба ретельно поставитися до технічних характеристик, фурнітури і, власне, моделі ліжка.

 

Не варто турбуватися, що двоповерхова модель не вміститься в кімнаті. Фабрика FRANKOF виготовляє ліжка на замовлення, враховуючи індивідуальні габарити (тобто зробить більш ширшими чи менш високими). Не забувайте, якщо кімната невеликих розмірів, то ліжко з двома ярусами навпаки стане порятунком і заощадить багато вільного місця.

 

Головним критерієм вибору двоярусного ліжка стає міцність. Наше ліжко витримує вагу до 110-120 кг, тому не варто турбуватися. Наступний критерій — висота бортів другого поверху ліжка. Від них залежить безпека дитини під час сну. За стандартом їхня висота повинна досягати 30–35 см. У нашого ліжка це 41 см, адже FRANKOF турбується про комфортний сон Вашої малечі. Відстань між верхнім і нижнім ярусом – 90 см: мамі й дитині буде комфортно сидіти і вони не вдаряться головою об верхню основу. Уважно виміряйте висоту приміщення, адже якщо верхній ярус буде розташований занадто близько до стелі, то дитина, яка спить нагорі буде відчувати дискомфорт. Нікому не подобається спати в декількох сантиметрах від стелі. Не варто забувати і про всім відомий закон фізики, коли тепле повітря піднімається вгору, через що верхній ярус вважається найтеплішим місцем в кімнаті.

 

Двоярусне ліжко  має  бути зручним і для батьків, коли виникне питання про зміну постільної білизни на верхньому ярусі. Переконайтеся, що вам зручно підніматися і спускатися драбиною. Не хвилюйтеся — наше ліжко «Джамбі» достатньо стійке й міцне, щоби витримати вагу дорослої людини.

 

Відповідно до стандартів «Джамбі» виконане з екологічно чистих матеріалів, як і всі продукція нашої фабрики — ми надаємо паспорт виробу, який запевнить Вас у його якості та безпеці виробу. Неймовірна палітра та великий асортимент тканин дозволить підібрати забарвлення ліжка як і для хлопчика, так і для дівчинки.