fbpx

ДОГЛЯД ЗА ШКІРЯНИМИ МЕБЛЯМИ

Переглядів : 488

20.04.21

Шкіряні м’які меблі мають репутацію міцних і довговічних виробів. Їх часто використовують не тільки в домашніх інтер’єрах. Найбільшої популярності вони здобули в офісах, де прагнуть не тільки підкреслити свій стиль, але й показати статус компанії. Адже шкіряні меблі позиціонуються як престижні й дорогі. Водночас завжди необхідно пам’ятати, що відсутність або неправильний догляд за шкіряними виробами може мати катастрофічні наслідки.

 

Доля шкіряних меблів без правильного догляду

Якщо не дотримуватись елементарних правил догляду й бережного ставлення зі шкіряними меблями, то вони можуть втратити свій презентабельний вид через потрапляння на них інтенсивного сонячного світла і впливу джерел тепла упродовж тривалого часу, позаяк шкіра схильна до розтріскування та вицвітання. Якщо шкіряні вироби періодично не очищати від забруднень, то невдовзі вони можуть втрати презентабельність.

 

Елементарні правила догляду для продовження терміну експлуатації

Відомо, що високоякісна шкіра може прослужити приблизно 20 років, якщо про неї дбати. Подейкують, що з віком шкіряна продукція стає більш комфортною й набуває певного шарму.

Зазвичай, на товарах темних кольорів менше видно пошкодження, які виникають у процесі їх експлуатації, ніж на світлих. Забруднення на білих або різних яскравих меблях є більш помітними. Проте, правила догляду й експлуатації єдині для всіх кольорів шкіряних меблів.

Під час використання шкіряних меблів треба пам’ятати, що в разі, якщо:

  1. На виріб пролита рідина — постарайтеся видалити її відразу, щоби вона не встигла всмоктатися в шкіру і шви. Спочатку промокніть її абсорбуючою губкою або тканиною, потім протріть місце забруднення ганчіркою, змоченою в чистій воді, попередньо віджавши її. Якщо пролита рідина була солодкою й липкою, то спочатку скористайтеся мильним розчином, а потім тільки чистою водою. Поверхня висушіть м’яким рушником.
  2. Потрапили крихти — скидатися їх потрібно акуратно м’якою щіткою або ганчіркою, не надаючи сильного тиску на поверхню.
  3. Прилипла жувальна гумка — прикладіть пакетик із льодом до місця забруднення. Коли гумка застигне, акуратно видаліть її тупим предметом.
  4. З’явився слід від кулькової ручки — скористайтеся липкою стрічкою. Наклейте її на помалювати поверхню, притисніть і потім видаліть.

З’явився слід від фломастера — на ватний тампон нанесіть медичний спирт або спеціалізоване засіб і протріть їм забруднену ділянку.

  1. Оббивка меблів втрачає еластичність — періодично користуйтеся спеціальним кондиціонером або протирайте шкіру вологою ганчіркою. Перед використанням необхідно дочекатися повного висихання оббивки.

 

Як правильно почистити шкіряний диван чи ліжко

Для очищення шкіряного виробу потрібні ємкість, вода, мило і м’які губки. Почніть із перевірки впливу води чи миючих засобів на шкіряний матеріал. У Вашому паспорті виробу є зразок тканин, тому Вам  не обов’язково одразу експериментувати на ліжку, дивані чи кріслі. На клаптик потрібно нанести декілька крапель розчину. У випадку якщо вода не ввібралась, то доведеться використовувати тільки спеціальні засоби, які призначені для шкіряних меблів.

Очищати товар за допомогою води потрібно в такий спосіб:

Дані правила чищення шкіряних меблів дозволяють також усувати неприємні запахи, які не можна вивітрити природним шляхом. Якщо запах залишився, то, можливо, процедуру доведеться повторити декілька разів.

 

Табу для шкіряного виробу

Шкіряна продукція, догляд за якою відбувається регулярно і правильно, може прослужити довго.

Але, варто пам’ятати, такий товар легко пошкодити:

Незважаючи на пошкодження, які можуть виникнути в процесі експлуатації виробу, меблі зі шкіряного матеріалу будуть зберігати презентабельний вигляд, за умов належного догляду.

Консультанти FRANKOF із задоволенням допоможуть вам у виборі шкіряної дивана чи ліжка для вашого інтер’єру. Оточіть себе доступною розкішшю й комфортом.