fbpx

ДОГЛЯД ЗА МАТРАЦОМ

Переглядів : 458

06.07.21

 

Придбавши ортопедичний матрац, багато людей забувають про необхідність догляду за ним. Для того, щоб він дарував комфортний сон упродовж тривалого часу, потрібно знати декілька порад.

Вибирайте таку річ як матрац ретельно, адже від його якості безпосередньо залежить ваш сон: він допомагає розслабитися, не перешкоджає природному повітрообміну, не допускає зміщення тіла в не природну позицію, а отже, на ранок ви будете відчувати себе повними сил.

На термін зносостійкості впливають 2 чинники: правильна експлуатація та догляд. Перш, ніж обрати виріб, почитайте, на яку вагову навантаження рекомендований матрац: якщо він витримує до 140 кілограмів, то вага у 55 або 120 кг будуть по-різному позначатися на використанні.

Ортопедичні матраци не можна згортати, як звичайні радянські: пружинні деформуються й можуть пошкодити обшивку, а в безпружинних з’являються заломи, складки, вм’ятини.

Під матрац не можна підкладати сторонні предмети, адже в результаті зверху на виріб буде тиснути ваша вага, а знизу — якась річ. Це однозначно не піде на користь. Як і, наприклад, спаринг із боротьби, щоденне вибивання зі значною силою або дитячі стрибки до стелі.

Раз у 3–6 місяців перевертайте виріб та провітрюйте хоча б раз на рік, поклавши строго горизонтально, якомога далі від сонячних променів.

Матрац можна очистити від плям м’яким мильним розчином, а від пилу позбутися за допомогою пилососу або щітки з м’якою щетиною. Не використовуйте хімічні засоби або відбілювачі. Окрім того, що наповнення може втратити свої властивості, воно ще й запах вбере, а вам на ньому спати. Будьте обережні, щоб не розлити на виріб рідини. Це призведе до розмноження шкідливих бактерій і погіршення структури матраца.

Поставтеся до догляду за виробом з усією серйозністю, і ви продовжите термін його експлуатації! А в асортименті FRANKOF ви можете підібрати ідеальну модель для щоденного повноцінного сну.