fbpx

ДОДАЙТЕ СОБІ ТРОХИ ЗРУЧНОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ СТИЛЬНИХ «КОТІ»

Переглядів : 163

08.09.21

«Коті» — це не просто красиво, а і практично. Її легко пересувати. На неї зручно покласти сумку та сісти, щоб перевзутися в улюблені домашні тапочки. Банкетка може стати додатковим місцем для гостей у вітальні чи кухні. «Коті» граційно доповнить спальню, а після важкого робочого дня, подарує неймовірне розслаблення і слугуватиме як підставка для ніг поблизу дивана. Нерідко, її вибирають до трюмо — наносьте макіяж із максимальним комфортом.

Заокруглений силует поєднує м’якість та досконалість у пропорціях. Завершеність виражається через тактильні матеріали та ненав’язливі деталі. Завдяки компактним розмірам «Коті» не займають багато простору, але ж одночасно на поверхні можна розмістити побутові дрібниці як на невеликому мобільному столику.

М‘яке сидіння побудоване із дерев’яного каркасу, ДСП та ППУ. Округлі металеві ніжки (висота 16 см) роблять банкетку вишуканою та сучасною. «Коті» витримує навантаження до 100 кг. Незважаючи на міцність кріплення, вона не перевантажує інтер‘єр зайвими елементами декору. Металеве покриття на тлі будь-якої тканини наповнить Вашу кімнату елегантним стилем та витонченим смаком.
На вибір пропонується декілька форм, тому Ви обов’язково знайдете варіант, який буде влаштовувати вас габаритами.