fbpx

ДИЗАЙН УЗГОЛІВ’Я: ЗРУЧНІСТЬ ЧИ КРАСА?

Переглядів : 383

01.05.21

 

Скільки часу ви проводите в ліжку? Звичайно, першим на думку спадає всім відоме твердження про те, що людина третину життя проводить уві сні. А якщо додати до цього той час, коли ми відпочиваємо в ліжку?

 

Адже багато хто любить не тільки повалятися в ліжку перед остаточним пробудженням, але й почитати на ніч книгу або журнал, подивитися телевізор і навіть поснідати, а останнім часом ще й попрацювати або поспілкуватися з друзями в інтернеті, лежачи в ліжку з ноутбуком.

 

Виходить більше, ніж третина життя!

 

Тому важливо забезпечити собі зручне проведення часу, вибравши відповідні співвідношення в ліжку. Якщо проблему комфортного сну вирішує якісний ортопедичний матрац, то безтурботний відпочинок забезпечує правильне узголів’я.

 

Існує безліч варіантів узголів’їв і кожен із них знаходить свого покупця, адже хтось шукає оригінальний дизайн і привабливий зовнішній вигляд, хтось сподівається отримати додаткові зручності під час сидіння, а хтось просто виходить зі своїх фінансових можливостей.

 

Узголів’я, оббиті тканиною або екошкірою, виглядають розкішно, створюють теплу, затишну атмосферу, підкреслюють почуття стилю й індивідуальність господаря. Прекрасні як із погляду зовнішнього вигляду, так і зручності, адже вони забезпечують надійну, м’яку й теплу опору.

 

Регульовані підголівники в спиці — це останнє слово техніки, ідеальне рішення проблеми відпочинку в ліжку. Тепер вам не доведеться спиратися суворо під кутом 90°, ви самостійно підберете зручне для себе в тій чи іншій ситуації положення. Так телевізор дивитися вам буде зручно в одному положенні, а читати в іншому — з такими моделями можливо все!

 

Зручність це чи краса — особиста думка кожного. Модельний ряд фабрики FRANKOF задовільнить обидві позиції!

 

Насолоджуйтесь повноцінним відпочинком разом із нами!