fbpx

ДИВАН В ОФІС

Переглядів : 146

16.05.21


Офіс — це фактично обличчя компанії і з цим фактом важко не погоджуватися. Входячи в приміщення, відвідувач відразу ж, свідомо чи підсвідомо, оцінює стан підприємство й атмосферу, що панує. Важливо, щоб усі меблі гармонійно поєднувалися один з одним та відповідали статусу фірми, а, особливо, офісний диван.

Офісний диван — це предмет інтер’єру, який використовується для облаштування найрізноманітніших приміщень. Він виконує дуже важливі функції:
— Сприяє позитивному іміджу компанії;
— Робить суперечки продуктивними, а ділові переговори — успішними (будь-яку угоду або важливий контракт краще обговорювати в неформальній атмосфері, ніж за суворим офісним столом);
— Працівники будуть вдячні керівнику за можливість відпочити на м’яких меблях посеред робочого дня;
— Гості стануть менше дратуватися через вимушене очікування в приймальні.

Що таке офіс без м’якого куточка? Відчуття державної структури радянських часів, бюджетна бідність та формальність, які вже набили пересічною суворістю. Чому? Сучасні люди відчувають потребу в комфорті набагато гостріше, ніж наші предки. Усе, що було звичним раніше, зараз є недостатнім.

Офісний диван необхідний і в кімнаті для перемовин, і в приймальні, і в кабінеті керівника, і в зоні коворкінгу чи відпочинку працівників. З першого погляду, для кожного з цих приміщень потрібна особлива модель: наприклад, інтер’єр у кабінеті керівника має бути солідний і вишуканий, а ось у зоні релаксу краще встановити місткий затишний диванчик. Але модні тенденції м’яких меблів сьогодення спрямовані на формування універсальних виробів для будь-якої атмосфери. За необхідності, ви можете надати індивідуальності за допомогою яскравої чи незвичайної оббивки.

Фабрика м’яких меблів «FRANKOF» готова запропонувати Вам зручний диван для офісу. Наш асортимент дасть можливість підібрати якісні меблі, які посядуть гідне місце й у кабінеті керівника, і в приймальні, і в зоні відпочинку.